Aracımı yaptıramıyorum. Ne yapmalıyım?

Serhat Gümüş

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Aracımı yaptıramıyorum. Ne yapmalıyım?

bu durumda aynı o bayanın kestirip attığı gibi siz de çamura yatacaksınız, açacaksınız telefonu bir güzel bağırıp çağırıp verip veriştireceksiniz bu ne biçim kasko parayı alırken iyiydi vb.gibi kandırıldığınızı bir an evvel aracınız onarilmazsa yapacaklarınızı anlatın yola gelme ihtimalleri var

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracımı yaptıramıyorum. Ne yapmalıyım?

Kaskoyla yaptığınız görüşmenin illa ki ses kaydı mevcuttur, avukat vasıtasıyla o ses kaydını isteyebilir şirket tarafından mağdur edildiğinizi kanıtlayarak şakır şakır zararınızı tazmin ettirirsiniz.

onur-gul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Benim anlayamadığım durum feragat dilekçesinin hangi gerekçe ile istendiği.  ::)
Onarım o bölgede yada o şehirde yapılamıyorsa yapılamıyordur, ne gibi bir sebepten ötürü feragat dilekçesi istenir ki?  ::)

Ha dolandırıcılık, ha sizin iyi niyetiniz suistimal edilip feragat dilekçesi yazdırmak. İkisi de aynı kapıya çıkıyor.  madd
şu aşamada verdiğiniz feragat dilekçesinden ötürü yaşamış olduğunuz hasarın onarımı için kaskonuzun en ufak bir sorumluluğu kalmamış durumda.
Bence hiç zaman geçirmeden olayda parmağı olan tüm yetkili yada eski yetkililerden davacı olun.
Gerekçeleri personelin Trabzon'dan gelmiş olması ve yakın zamanda geri dönecek olmaları. Adamda benim bu işlerde acemi olduğumu anladı demek böyle yaptı. Dava açmayı düşünüyorum tabi ama süreç çok uzayacaktır eminim. Benim şuanki amacım aracımı bi şekilde yaptırabilmek. Daha sonrada dava açıcam

onur-gul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Kaskoyla yaptığınız görüşmenin illa ki ses kaydı mevcuttur, avukat vasıtasıyla o ses kaydını isteyebilir şirket tarafından mağdur edildiğinizi kanıtlayarak şakır şakır zararınızı tazmin ettirirsiniz.
Şuan acenteden haber bekliyorum. Olumsuz cevap gelirse önce kaskomu iptal ettiricem daha sonra hem Grupamaya hemde Autokinge dava açıcam.