Aracımı Yıka(yama)ma Deneyimim

astrasail

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

daha önce forumda ve başka sitelerde gördüğüm üzere bana yakın olan kendin yıkama yerine gittim. Tepe Natilius'un oradaki Petrol Ofisi'ne. 3 aracı sahipleri kendi yıkıyordu. Birkaç araçta belli sahipleri kendi yıkamış kenarda kuruluyorlardı. Bende yanaştım makinanın önüne oradaki adam sordum. Kendin yıkayamıyormuşsun. 2TL karşılığında onlar yıkıyormuş. 2TL vereyim sadece su kullanayım dedim, yok öyle yasak dedi. 5TL vereyim sadece su kullanayım kendı şampuanım var nasılsa dedim.  Yok yasak anlamıyon mu laftan diyince bende bastım küfürü patinajla çıktım oradan.

Anlayacağınız aracımı yıkayamamış oldum. Bir daha da gelmem herhalde oraya. Acaba İstanbul'da Anadolu Yakası'nda aracımı nerede huzur içinde kendim yıkayabilirim?

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracımı Yıka(yama)ma Deneyimim

bu tarz problemler malesef olabiliyor Autoclub'ın istediğiniz gibi bir uygulaması olacak yakında bu konuda planları var takip edebilirsiniz. saatlik kira için 10tl düşünüyorlar yanılmıyorsam bütün malzemelerde şirketten olacak polisaj makinasına kadar... malesef Erzurum'da benim böyle bir şansım yok ama aracına değer veren ve kendisi bir şeyler yapmak isteyen arkadaşlarımız için iyi olacaktır

http://www.autoclub.com.tr/

iletişim kurabilirsiniz.

hatta ve hatta şu an deneme sürecinde olan Kamikaze isimli ürünleri var geleceğin en iyi ürünlerinden olacak beklenilen gibi olursa.
hatta yağmur kaydırıcısına bir örnek vereyim piyasaya çıkarsa detay hakkında tüm bildiklerimizi unutucaz galiba :D

KAMIKAZE PROTO TYPE WINDOW COAT

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

hakancim valla agzim acik izledim videoyu o ne òyle hic mi bir damla su durmaz camda valla on numara bir ürün ne zaman aliyoruz :)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
hakancim valla agzim acik videoyu o ne Ö²yle hic mi bir damla su dirmaz camda valla on numara bir ürün ne zaman aliyoruz :)

ürün satılmaya başlandığı an pm atarım Emrahcım merak etme sen takipteyim  greatt

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
ürün satılmaya başlandığı an pm atarım Emrahcım merak etme sen takipteyim  greatt

PM atma bence sitede duyur ki almak isteyenler alsın özgün kardeş:)

astrasail

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gerçekten çok güzel bir ürünmüş forumda toplu satış yapılırsa ben de almak isterim :)

Sonunda aracımı yıkayabildim. Opet'te 5TL karşılığında kendim yıkadım. 7-8 araba kapasiteli yerleri ve olduğu için ve mekan boş olduğu için (benden başka 1 araba vardı) rahat rahat yıkadım sonra da bir güzel bezlerimle kuruladım. Tam arabaya bindim "ahmak ıslatan" başladı walll eve dönünce de lastik parlatıcımı sürdüm mis.

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astrasail link' Alıntı:
Gerçekten çok güzel bir ürünmüş forumda toplu satış yapılırsa ben de almak isterim :)

Sonunda aracımı yıkayabildim. Opet'te 5TL karşılığında kendim yıkadım. 7-8 araba kapasiteli yerleri ve olduğu için ve mekan boş olduğu için (benden başka 1 araba vardı) rahat rahat yıkadım sonra da bir güzel bezlerimle kuruladım. Tam arabaya bindim "ahmak ıslatan" başladı walll eve dönünce de lastik parlatıcımı sürdüm mis.
Neredeki opet'te yıkadınız?

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

ozgun88 link' Alıntı:
ürün satılmaya başlandığı an pm atarım Emrahcım merak etme sen takipteyim  greatt
valla cok iyi olur Hakancim teşekkürler greatt

astrasail

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakkinenk link' Alıntı:
Neredeki opet'te yıkadınız?

Feneryolu opet