Aracımın sağ kapısı açılmıyor :(

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracımın sağ kapısı açılmıyor :(

Hatta bir ara Insignia OPC nin egzozları koysak nasıl olur diye düşünmedik de değil :)

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan link' Alıntı:
Bu sabah kapı için Odak a gittim, sağolsun Tarık Abi ilgilendi benimle, burdan da kendisine tekrardan teşekkür ediyorum. Garanti kapsamında yapılan kapının yanı sıra motorda temizlendi, fakat bunlardan ziyade araçla ilgili neler yapabilirz diye uzun uzun konuştuk :) İlk başta aracın arka bölmesini, yan aynalardaki siyak kısımları ve ön ızgarayı ( neredeyse aracın dış bölümündeki bütün siyah kısımları :) ) piano black kaplayalım dedik. Bunu daha önce Emre ylede konuşmuştuk o zamandan beri aklımdaydı zaten. Bunun dışında egzoz olayı üzerindede çok konuştuk, Insignia OPC yada Astra J OPC lerdeki gibi içe gömülü yapabilirsek o şekilde yapıcaz, olmazsa bir difüzör şart gibi görünüyor, araç arkadan çok yüksek göründüğünden ve benim yay olayına pek yanaşmadığımdan, aracın arkasını biraz alçak göstermesi için piano black bir difüzör ekliycez gibi gözüküyor. Bu konuyla ilgili fikirleriniz varsa paylaşırsanız memnun olurum.

bence de fikirler çok hoş. Piyano black beyaz renk ile harika gözükecek. Kapıdaki problem ne imiş. Ben ona takıldım :)

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

Sercan abi yaysiz araç basılmaz bence... ;D illa yay gerekir... Görsel olarak da, yol tutus olarak da... 045thumbsup :)