Aracın çekişi düşüyor.

jakobayn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arıza kodları ateşleme sistemine işaret ediyor..ustanız direk bujileri değiştirmiş herhalde bundan önce tek tek bobinlerin ateşlemesini kontrol etmeyi unutmamıştır..aynı ateşleme sorununu bende yaşadım yanlış lpg ayarı yüzünden daha 35 binde bobin yandı bobini orjinali ile değiştirdim ve 4 tane de bosch iridyum 0.7 mm lpg bujisi taktırdım sıfırdan lpg ayarları da yapıldı şu anda herşey yolunda..lpg bujilerini de araştırarak aldım cidden faydası olduğuna inanıyorum özellikle alt devirlerde canlılık kattı araca..

Hayır hocam herhangi bir kontrol yapmadan direk değiştirdi. Bende o yüzden bu sefer başka bir yere götüreceğim . İnşallah bu sefer çözerler. Bu şekilde biniyorum inşallah başıma iş açmaz.😞

CeSaR_85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır hocam herhangi bir kontrol yapmadan direk değiştirdi. Bende o yüzden bu sefer başka bir yere götüreceğim . İnşallah bu sefer çözerler. Bu şekilde biniyorum inşallah başıma iş açmaz.😞

çok saçma iş yapmış ilk zaten kapağı sökünce eline 4 lü bobin setini alıyor benim uğradığım usta çıkardı yerinden bobini elinde soketi takılı halinde aldı bi tane çalışır bujiyi tek tek taktı ve her seferinde marşa bas hocam dedi sonra da geçmiş olsun soldan 3. bobin ateşlemiyor değişim yaptık aracın isteksizliği geçti.