Aracın Tamponunu Çizmişler..

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracın Tamponunu Çizmişler..

Çok geçmiş olsun.Bence elleme nasıl olsa pasta cila boya koruma yaptıracaksın onuda o zaman hallettirirsin garanti olur.çok dein durmuyor çizik hallolur bnce.bana o kalemler tırt geliyor hiç alma boşuna

andreoni81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ttt35 link' Alıntı:
Çok geçmiş olsun.Bence elleme nasıl olsa pasta cila boya koruma yaptıracaksın onuda o zaman hallettirirsin garanti olur.çok dein durmuyor çizik hallolur bnce.bana o kalemler tırt geliyor hiç alma boşuna

Fırsat için ne diyorsun?? Komple paket.. Alır pazartesi yaptırırım.

andreoni81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Odak a gittim kapanmaz dediler. Kaskodan mini onarımdan yaptırabilirim ama elletmeyeceğim. Daha büyük birşey olabilir. Bu gün çizik kalemi aldım. Ufak bi deneme yapıcam yıkatınca aracı. Sonucu yazarım. Çizik kaleminde doldurur onarır her renge uygundur yazıyor. İnşallah işe yarar..

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

andreoni81 link' Alıntı:
Odak a gittim kapanmaz dediler. Kaskodan mini onarımdan yaptırabilirim ama elletmeyeceğim. Daha büyük birşey olabilir. Bu gün çizik kalemi aldım. Ufak bi deneme yapıcam yıkatınca aracı. Sonucu yazarım. ևizik kaleminde doldurur onarır her renge uygundur yazıyor. İnşallah işe yarar..

ևizik kalemiyle düzeltme yaptıktan sonra istediğiniz sonucu alabilirseniz sizden bir kare fotoğraf rica edelim.  :)
Benim aracımda da çok benzer bir çizik var ama işe yaramaz diye denememiştim.  ::)

drfrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
ևizik kalemiyle düzeltme yaptıktan sonra istediğiniz sonucu alabilirseniz sizden bir kare fotoğraf rica edelim.  :)
Benim aracımda da çok benzer bir çizik var ama işe yaramaz diye denememiştim.  ::)
ben bu çizik kalemleri ilk çıktığında almıştım, siyah ve gümüş renk iki araçta denedik hiç bi işe yaramamıştı. yağ gibi bişey çıkıyor kalemin ucundan.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cizik kalemi..?
Bosuna para vermeyin hicbi ise yaramiyo

andreoni81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Daha araçta denemedim. Ama işyerinde kaşe var dışı mavi. Onu çizdim ve beyaz çıktı altından. Sonuçta dedim o da plastik. Kalemin ucundan şeffaf yağ gibi birşey çıkıyor. Çiziğe sürdüm ve beyazlık gidiyor. 1 gün sonra tekrar üstünden geçtim kalemle. Puslu gibi yapıyor. 3 gün sonra baktım iki çizik arasında pek te bi fark yok. Aracı yakıtınca ufak bir kısmına yine de deniycem. Sonucu yazarım. Resimde çekerim.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

BÜLENT link' Alıntı:
Cizik kalemi..?
Bosuna para vermeyin hicbi ise yaramiyo

- kesinlikle öyle ben kalitelisi die 60 - 70 fln para verip aldıydım bide..
- Allahtan o zaman aracım astra deilmiş yoksa kafayı yermişim herhal...
- aracı daha kötü yapıyor, sakın denemeyin...

andreoni81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çizik kalemi işe yaramıyor. Fark olmadığı için resim çekmedim. Cumartesi günü pasta cila boya koruma yaptırdım zaten. Almayın boşuna derim.