Aracınız Ne kadar yakıyor?

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçların sağlam kalmasına kalıp adamları öldürmedikleri kesin ama sorunları ile sahiplerini kanser ettikleri de ortada :D

Valla pejo düşünebilirsin eski kalitesizliği yok şahsen... artık araçlarda şu kötü diyebileceğin araç nadir...
Pejo 5008 yönetim satmıştı... gerçekten güzel konforlu ferah bir araç..
Yeni clio için ise o fiya bence çok captur bakabilirsin. benim hoşuma gitti.
Onun dışında sana hitap eder mi bilemiyorum görüşlerini ancak skoda yeti ve roomstar da fena modeller değiller.. özellikle 1.2 tsı 120 beygir 7 ileri drh yeti :)

hasbikaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben arabadan pek anlamam yeni 94 model 1.8 gl vectra aldım 24 kuruş yakıyor diye hesapladım kimse bana inanmadı 210 km yi 50 tl yaktı normalmi dir acaba

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Citroen tamamen çöp zaten :D

Fransızların arabalarıda kendileri gibidir arkadaşlar , dışı güzel ama içi çürük :D

Valla bir ds3 e hayır demem...
Son kasa C4 ve eski kasa C4 vtr ADA :)

Biraz arabaları kibar bizim yollara uymuyor ama onuda çözdüler son modellerde...

İtalyanlar arasında tek geçeceğim marla alfa romeo... zaten bir kez sahip oldun mu vazgeçmek zor derler...ilk ehliyet aldığım yıllarda 156 kullanmıştım tadı hala damağımda

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
içi çürük olan fransızların motorları bugün mercedes ve bmw'lerde dolaşıyor malesef. ;)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Fransızlar gerçekten düşük yakıt değerli ve buna karşın yüksek torklara sahip araçlar üretmekteler. Fransız olup çok yakan araç var mı?

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fransızlar gerçekten düşük yakıt değerli ve buna karşın yüksek torklara sahip araçlar üretmekteler. Fransız olup çok yakan araç var mı?
Şuan yok abi alayı az yakıyor valla... ve bence fransızlar çaktırmadan bir anda teknolojik olarakk ileriye attı kendini... artık bazı kanıları yıkmak gerekiyor tüketici olarak...