Aracınıza yakıtı nereden alıyorsunuz?

Aracınıza yakıtı hangi istasyonlardan alıyorsunuz?

• 4-Total

Oy: 0 0.0%
  • 6-Lukoil

• 7-Diğerleri

• 8-Farketmez

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .

baran1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BP den alıyorum.

Entigin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım dizel. Uzun süre Opet ve Shell’den aldım ama DPF uyarılarından gına gelince BP’yi deneyeyim dedim. DPF konusunda bir gelişme yok ama BP kesinlikle daha az yakıyor. Performans da gayet iyi.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Aracım dizel. Uzun süre Opet ve Shell’den aldım ama DPF uyarılarından gına gelince BP’yi deneyeyim dedim. DPF konusunda bir gelişme yok ama BP kesinlikle daha az yakıyor. Performans da gayet iyi.
Ben de sürekli shell'den alırım. Geçen bir yazılımcı ile işyerlerinde sohbet ettik. Bp ve Türkpetrol haricinden almayın dedi. Bp'yi ben de bir deniycem...

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
İlk aldığımda her hafta dpf temizliğine giriyodu sonra kullanmaya göre azalttım devirli kullanma yüksek devirde vites değiştiriyorum shell ve opet ten alıyorum malum mazot fiyatı yine zamlandı denemekte fayda var hocam

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakıt seçiminde Opet'ten Shell' e döndüm.Dün rutin aracın 15 bin km bakımını yaptırdım.Gitmişken yetkili servise yakıtı da sordum bana zaten hepsi aynı mazotu satıyor 10 ppm kükürtten az dedi ve bilindik ve depo temizliği falan yapan hangi istasyon olursa olsun katkısız mazot (eurodizel) al dedi katkılı kullanmana gerek yok ileride sıkıntı çıkarabiliyor. falan dedi, iyice kafam karıştı.Oysa biz bir kaç kuruş fazla vererek katkılı mazotları iyi sanıyorduk.

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir kaç depodur Shell den katkısız eurodizel (10 pmm kükürt oranından az) alıyorum.2-3 bin km yaptım herhangi bir sorun teşkil etmedi, yakıt tüketimi ve performansta da olumsuz anlamda bir değişme olmadı, şimdilik memnunum.