Aracınızı nasıl aldınız?

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar belki size göre garip olabilir ama,ben merak ediyorum.Aracınızı kaç yıllık,aylık,günlük,saatlik,dakikalık,saniyelik emeğiniz karşılığında aldınız veya ebeveynler yada miras vb. yollarla mı temin ettitiniz?

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben geçen sene aldım 2. el. babamın eski accentini sattım. üstüne kredi çektim öyle aldım. daha bir sene olmadı. sahibinden.com dan buldum

prens2381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İkinci el almak üzere Elazığ Opel Karalar'a gittim. kendileri yakın akrabam olur..! kapının önünde ikinci el bir peugeot 206 duruyordu. onu sordum. boşver onu dediler ve içeri girdirdiler..! içeride duran şimdiki aracımı gösterdiler..! her ne kadar bu kadar para beni sıkar desemde beni kandırmayı başardılar..! :) ama sağolsunlar çok çok uygun verdiler..! 7 ocak 2009 tarihinde saat 14.30da aracım trafiğe çıktı :)

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kendim almış olduğum araç ile kaza yaptım, onu sattıktan sonra bir tanıdık vasıtasıyla 2. el olarak şimdiki aracımı aldım...

Aracımın değerini 20.000 TL varsayarsam, benim 10 aylık (ortalama aylık 2000 TL kazanıyorum) emeğimin karşılığıdır diyebilirim, ama sadece maaşı arabaya bağlayamam bu da demek oluyorki 2 - 2,5 yıllık çalışmam neticesinde maaşımdan arttırdıklarıma eşit diyebilirim...

Zor zor, maaşlı çalışmak çok zor ama içinde bulunduğumuz durumda halimize çok şükür...

Kimseye ama kimseye memurluk tavsiye etmiyorum... Ne uzarsınız, ne de kısalırsınız...

Son düzenleme:

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 temmuzda kıbrısa arabayı götürdüğüm anda arac benim oldu sonra mezun oldum geldim babam ben ordayken kendine yeni arac aldığı icin arac tamamen benim oldu.

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk aracımı 20 yasımdayken babam alıverdi (73 lada) , daha sonra ustune ekleye ekleye vectra B yaptım. yanı yaklasık 12-13 senelık bır bırıkım-hanımda yardımcı olmadı degıl tabı :D- ama araya bırde ev sıkıstırınca vectra B de kaldık sımdılık.....

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkini bütün forum biliyor.
çok şanslıyım heralde..

Alperen77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kendim almış olduğum araç ile kaza yaptım, onu sattıktan sonra bir tanıdık vasıtasıyla 2. el olarak şimdiki aracımı aldım...

Aracımın değerini 20.000 TL varsayarsam, benim 10 aylık (ortalama aylık 20000 TL kazanıyorum) emeğimin karşılığıdır diyebilirim, ama sadece maaşı arabaya bağlayamam bu da demek oluyorki 2 - 2,5 yıllık çalışmam neticesinde maaşımdan arttırdıklarıma eşit diyebilirim...

Zor zor, maaşlı çalışmak çok zor ama içinde bulunduğumuz durumda halimize çok şükür...

Kimseye ama kimseye memurluk tavsiye etmiyorum... Ne uzarsınız, ne de kısalırsınız...

20000 TL süper bir rakam, hem de memur, sanırım 2.000 TL demek istedin :), güle güle kullan...

bende ilk arabam vectra B idi, öğrenciyidim, babam almıştı, 12 yıl kullandıktan sonra onu satıp üzerine araba parası + birikimler + borç alarak şimdiki aracımı aldım, henüz koltuğuna oturamadım ama az kaldı, o da olacak inşallah... :rolleyes:

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babam sagolsun.. babam aileye aldı bizim..ama malesef en aktif kullanıcısı benim :)

0 km aldık. 06 Ocak 2007 doğum günüdür :D

Son düzenleme: