Araçtan Gelen Tok Sesi

exe1ans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen bence o egsozcunu degıstr derım egsoz dusmus ne demek ya?? nası bı ustadır bu o sesı ya manıfotta kacak vardır ya catlak ondan yapar cekıstende duser aracın o yuzdende o olabılır tıkalı bı yer vardır o patlatıyo olabılır 500 tl verdıgınde ne degıstı egsozdan sordun mu? yada 200 tl verdıgınde ne degıstı sordun mu ver para ver para guzelde yanı hayırdır derler adama gıt egsozcuna yapcagın ıs budur usta de egzos dustu de para vermeden yapsın yenısını bole sacmalık mı olur
Sonuna kadar haklısın kardesım bayramda acılsın dediğin gibi gideceğim 200tl vereceğim vardı vermicem eğerki egsozu yapmazsa yaptığı işin kötü olduğunu eksozun altına egılıp baktıgımda anlamıstım zaten oraya tutturmustu egsozu hatta tutturdugu yerden kurtulmus bır kere elımle zorla tekrar ben tutturmustum dediğiniz yerlerede bayramdan sonra baktıracağım acaba dediklerinden motordan patlama seside oluyormu. Yani bugun denedım arabaya bindim biner binmez 1 vitesde yokus cıktım yıne motordan patlama sesi geldi aradan bes dk gecti vites 2 de idi yine geldi ama hız halınde ıken mesela 70 kmh sonrası gelmıyor ve araça ilk bindiğinde illaki o sesi duyuyorsun yarım saat kullandıktan sonra nadir cıkarıyor o patlama sesini

exe1ans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sorun çözülmüştür. Bugün aracı topkapıya götürdüm enjeksiyonlar temizlendi o kadar kir çıktıki anlatamam temizlettik 2 saat sürdü içimden buda kurtarmaz diyordum kesin motor inecek diyordum araca bindim yakıt filtresini falanda degistirdim araca bindim direk yol bilgisayarindan anlık tüketime baktım araç sorunlu iken anlık tüketim 2.0 ile 1.7 arasındaydı tamirden sonra bindiğimde 0.7 dedim tamam içim rahatladı tamirhaneden çıktım gaza bir dokunim dedim dokunmamla arabanın uçması bir olduki benim aracim zaten benzinli fena atik bi arabaydi bir baktım eski arabam geri gelmiş çok sevindim şuan bildiğiniz banamisin demiyor uçuyor resmen

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun.. Kazasız belasız sürüşler...

Sent from my iPhone using Tapatalk