Arıza lambası yardımı

herdem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar op com cihazı ile havayastığı lambası lambasını söndürmek istedim.arızaları bul ve sil dedim.Sonradan araba üzerinde anahtar olan bir lamba yandı.opcomla baktığım zaman" Sogutucu fan 1 kontrol devre arizasi" diyor ve silemiyor.Fanlar açıyor sorun yok ama klima devreye girmiyor.servise götürdüm beyinin ya tamir edilmesi yada değişmesi gerekiyor demekte.fan rolesinin yenisi takılıp denenmesine rağmen giderilemedi.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

MİRZA791

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar op com cihazı ile havayastığı lambası lambasını söndürmek istedim.arızaları bul ve sil dedim.Sonradan araba üzerinde anahtar olan bir lamba yandı.opcomla baktığım zaman" Sogutucu fan 1 kontrol devre arizasi" diyor ve silemiyor.Fanlar açıyor sorun yok ama klima devreye girmiyor.servise götürdüm beyinin ya tamir edilmesi yada değişmesi gerekiyor demekte.fan rolesinin yenisi takılıp denenmesine rağmen giderilemedi.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
aracınızda dış sıcaklık sensörü varsa ve bozuksa bundan dolayıda klima devreye girmez

herdem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sensör var ve çalışıyor.o arıza lambası nasıl söner aceba.opcom ve tech 2 ile söndürülemiyor

MİRZA791

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sensör var ve çalışıyor.o arıza lambası nasıl söner aceba.opcom ve tech 2 ile söndürülemiyor
cihazınız orijinal cihaz mı? belki de bunun için silemiyordur

herdem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cihazınız orijinal cihaz mı? belki de bunun için silemiyordur

abi bendeki klon opcom ama serviste orijinal tech 2 ile silemediler.

hiç bişey yokken piyasaya çıktı bu arıza sadece opcom ile hataları sil dedikten sonra.aynı sorun arkadaşın birinin başına gelmiş nasıl çözdü bilmiyorum.mail attım döner inş.

MİRZA791

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim inşallah sorunun çözülür ama beyin değiştirmeyle bi ilgisi olacağını zannetmiyorum. neticede beyine o bilgi bi yerlerden gidiyor ve kalıcı olarak orada kalmış.

herdem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inş. abi ilgin için saol.burdan haber veririm.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Acaba arıza kodunu silerken klima konumunu silmiş olmayasın? en güzeli bir tech2 ile birine baktırman olacak klima konumuna baksın bir

herdem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Acaba arıza kodunu silerken klima konumunu silmiş olmayasın? en güzeli bir tech2 ile birine baktırman olacak klima konumuna baksın bir

cihazla bakıldığında klima etkin değil yazısı çıkıyor ve aktif hale getirilemiyor.klima bobinine elektrik gelmiyor çünkü.aküden direk elektrik verince bobin çalışıyor ama.