arıza mesajı

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş
Ynt: arıza mesajı

allah allah ılk defa duyuyorum anahtar sustası ıle alakasını orda sustanın acıldıgı yaylı bır mekanızma var dıye bılıyorum nıye sustaya baglı olsun benım yedek anahtarda sustalı sıstem yok o zman calısmaması lazım ayrıca yedek anahtarda kumandada yok.bence bahsettıgın konu ıle alakası yok anahtar uzerındekı kıvrımlar ve ıc taraftakı nokta gıbı yerler var bence sıfre oradan saglanıp onların asınması ıle bu uyarıyı verıyor.

dionysoss1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tonyhawk link' Alıntı:
allah allah ılk defa duyuyorum anahtar sustası ıle alakasını orda sustanın acıldıgı yaylı bır mekanızma var dıye bılıyorum nıye sustaya baglı olsun benım yedek anahtarda sustalı sıstem yok o zman calısmaması lazım ayrıca yedek anahtarda kumandada yok.bence bahsettıgın konu ıle alakası yok anahtar uzerındekı kıvrımlar ve ıc taraftakı nokta gıbı yerler var bence sıfre oradan saglanıp onların asınması ıle bu uyarıyı verıyor.
araç altında deneyebilirsin :)

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

denedım bır sorun yok hatta yazıyı okudum allah allah dedım demek boyle oluyor dıye denedım calıstı gecen hafta ınsıgnıada basımıza geldı onda susta tamamen acıkken aynı uyarıyıda aldık sonra yedek anahtar ıle calıstırdık aracı o bakıma neyse belkıde dedıgın dogrudur

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

tonyhawk link' Alıntı:
denedım bır sorun yok hatta yazıyı okudum allah allah dedım demek boyle oluyor dıye denedım calıstı gecen hafta ınsıgnıada basımıza geldı onda susta tamamen acıkken aynı uyarıyıda aldık sonra yedek anahtar ıle calıstırdık aracı o bakıma neyse belkıde dedıgın dogrudur

Oktayım senin arabanın ikinci anahtarı nasıl?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İkinci anahtar nasıl şu an ben de hatırlamıyorum ama eskiden aracı teslim alırken servis tarafından bu kinci anahtarın özenle saklanması istenirdi; belki de bu anahtarlardaki şifreleme farklı bir şekilde çalışıyordur.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
İkinci anahtar nasıl şu an ben de hatırlamıyorum ama eskiden aracı teslim alırken servis tarafından bu kinci anahtarın özenle saklanması istenirdi; belki de bu anahtarlardaki şifreleme farklı bir şekilde çalışıyordur.

Valla benim ikinci anahtar birincinin aynısı. Hık demiş burnundan düşmüşü.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Dur üşenmeyip bir metre ötemdeki kasaya bir bakayım nasılmış.

Yapma kıyma kendine.

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

vallahı benım ıkıncı yedek anahtar doganım kumandasız düz anahtar

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

tonyhawk link' Alıntı:
vallahı benım ıkıncı yedek anahtar doganım kumandasız düz anahtar

Markası da KALE falan mı? (:)  şaka bir yana senin arabanın modeli 2011 değil mi?