arka cam acil yardim lütfen

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: arka cam acil yardim lütfen

adRe J link' Alıntı:
Sigorta kutusuna baktim herhangi bir problem gormedim kontrol kalemi ile test ettim

Cam tesisat kablolari dediğiniz sanirim cam acma butonuna giden soket o soketide dikkatlice ayirdik kablolarida vidaya zarar vermeyecek sekilde yerini degistirdik itekledik baska noktaya

Dediginiz tesisat cam butonu soketiyse ona dikkat etti ama baska sacin altinda kablo varmi diye bakmadi sadece cam acma butonu kablolarina dikkat etti

Orhan sen aracın kitapçıından arka cam sigorta numarasını bulup sigortalardan göreceksin. Kontrol kalemi ile kapalı cam sigortaları kontrol edemezsin. Cam kumanda kablosu değil cam motoruna giden kablo hoparlörün hemen kenarından geçiyor.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sanırım çözümü buldum hoparlör takarken arka kapıda hoparlör soketi olmadığını anlamıştık tesisat yoktu arka kapılarda direklere de gelmemşti bu sırada ustada radyo tesisatından arkaya hat çekeceğiz dedi ve işleme başladık kapılar söküldü ve cam butonu soketi yarım kontak halinde söküldü buda büyük ihtimalle sigorta atmasına sebep oldu en mantıklı olanı bu tek temennim bu düşüncem doğrudur inşallah

Bu arada size birşey sormak istiyorum arka kapıda hat olmadığı için biz arkaya hat çektik sizce bu durum elektrik tesisatının garanti dışı kalmasına sebep olurmu ? radyo soketinin ordan biyerden ek aldı çünkü

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Orhan, cam düğmelerini sökmek sorun çıkartmaz 5-6 defa sökğp taktım. Usta saçmalamış camlarla hoparlörün bir alakası yok. Sorun gayet açık, aracın cam tesisatı hoparlörü taktığınız yerin arkasında. Kasnağı takarken arkasındaki kabloya vida yollamışsınız ve cam sigortası atmış. Akü yanındaki sigorta tablasında arka camlar sigortasını kitapçıktaki numaraya göre bulun ve test edin yandığını göreceksiniz.

Usta bozuntusu bir daha vida atarken arkasını kontrol etsin tesisat geçiyor mu diye.

aynı şey benim başıma geldi vida tesisatı delmiş vites altı led çalışmıyodu parktaki konsol ışıklarıda..odaktaki tarık bey farketti