Arkadaşlar arabada youtubeden açtığım video sesi nasıl hoparlöre aktarabilirz?

murat.akan

Kayıtlı Kullanıcı
02-Adıyaman
Siteyi ziyaret et
Bluetooth görüyor telefon arama ve ses izni var ama YouTubedaki sesler gelmiyor aramaların sesi var nasıl yapabiliriz

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et

murat.akan

Kayıtlı Kullanıcı
02-Adıyaman
Siteyi ziyaret et
Telefondan bluetooth bağlanınca oradan ses ayarlarına göz atabilirsin
Hocam ses açık telefon görüşme sesi geliyor ama YouTube video sesi yok ayarlardan ses de açtık izinde verdik

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Hocam ses açık telefon görüşme sesi geliyor ama YouTube video sesi yok ayarlardan ses de açtık izinde verdik
Hayır öyle değil bluetooth bağlayınca telefonun üzerinde o bluetooth nasıl kullanmak istiyorsun diye ses ayarı çıkar görüşme dersen sadece görüşmelere acar oradan ayarına bakıcaksın

• Beğen
Tepkiler: murat.akan

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınız geçmiş mesajlardan anladığım kadarıyla Astra H, eğer aracınızda uhp4 varsa aracın ekranından telefon rehberini görebilir, gelen aramayı falan cevaplayabilir ancak youtube gibi yerlerden çaldığınız müziği arabada dinleyemezsiniz. Teybinizin ve ekranınızın fotoğrafını atarsanız daha çok yardımcı olabilirim, arabanızda aux varsa aux çıkışına takılan bluetooth aparatları ile müzik dinleyebilirsiniz ancak dediğim gibi uhp4 varsa olmaz. Bluetooth ile müzik dinleyeceğim diyerek de sisteme yazık etmenizi tavsiye etmem açıkçası. Uhp4 kıymetli bir donanımdır.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Aracınız geçmiş mesajlardan anladığım kadarıyla Astra H, eğer aracınızda uhp4 varsa aracın ekranından telefon rehberini görebilir, gelen aramayı falan cevaplayabilir ancak youtube gibi yerlerden çaldığınız müziği arabada dinleyemezsiniz. Teybinizin ve ekranınızın fotoğrafını atarsanız daha çok yardımcı olabilirim, arabanızda aux varsa aux çıkışına takılan bluetooth aparatları ile müzik dinleyebilirsiniz ancak dediğim gibi uhp4 varsa olmaz. Bluetooth ile müzik dinleyeceğim diyerek de sisteme yazık etmenizi tavsiye etmem açıkçası. Uhp4 kıymetli bir donanımdır.
Uhp4 birde bulunamayan bir parçadır 😁

• Beğen
Tepkiler: cagatay16

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
O zaman bahsettiğiniz cihazda a2dp özelliği yok. A2dp yoksa Bluetooth üzerinden stereo müzik dinlenemez.

(A2DP bir medya kaynağından, diğer bir aygıta nasıl Stereo kalitesinde ses aktarılacağını belirten bir standarttır.)

• Beğen
Tepkiler: Nobran

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Hurdalıkta; para etmez bu, çünkü plastik denerek çöpe atıldığı için o😁
valla bizde esp arıyoruz sensörünü bulamıyoruz daha parçaları bilmiyorlar yurt dışına bu konuda imreniyorum adamlar her arçayı biliyor her kablolamayı biliyor biz kendi parçaçasında o parçayı bulamayıp öyle bir parça olduğuna biz inandiriyoruz ben o kadar yer gezdim astra h egr soğutmalı termostat gövdesini bulamadım adamlar öyle parça yok diyor bilmiyor ilk defa gördüm bunu diyor kaldıki bunlar