Arkadaşlar Kapı ve Kapı Kilidi Hakkında

mehmet2123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Öncelikle Hayırlı Cumalar Benim Arabanın 3 Kapı Kilidi Arızalıydı Burada 3 Kapı İçin 300*3=900+100 İşçilik = 1000 Tl İstediler Bir Arkadaş İnternetten Slx Motoru Al Tak Ucuz dedi Bende Araştırdım Bir Yerden 4 Kapı Kilidi Seti Aldım 45 Liraya Kargo Dahil Bu Sefer Ustaya Gittim Kaça Takarsın Dedim 150 TL Takma Ücreti İstedi Bizim Burada Alternatifimiz Olmadığı İçin Birde Adamın Uslubuna Uyuz Olduğum İçin Ne Yapacağımı Bilmiyorum Kendim Yapmaya Çalışacağım Bana Bu Konuda Yardımcı Olacak Biri Varsa Şimdiden Teşekkür Ederim İyi Forumlar

Lixing_car_central_locking_system_car_door.jpg

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tarz motor daha önce kullandım ama 92 model Mazdamda kullanmıştım. Takılması oldukça basit aslında. Sadece arabaya fazla acımamak gerekiyor. Birde tabi akıllı vida olursa ortalama bir kapı motoru değişimi 20-30 dakika sürüyor (Ömrü hayatımda ilk defa yaptığım bir işti). Motoru takmaktan çok ben döşemeleri söküp takmak için uğraşmıştım..:D

mehmet2123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tarz motor daha önce kullandım ama 92 model Mazdamda kullanmıştım. Takılması oldukça basit aslında. Sadece arabaya fazla acımamak gerekiyor. Birde tabi akıllı vida olursa ortalama bir kapı motoru değişimi 20-30 dakika sürüyor (Ömrü hayatımda ilk defa yaptığım bir işti). Motoru takmaktan çok ben döşemeleri söküp takmak için uğraşmıştım..:D

Valla Akif Bey Bende Özellikle O Konuda Yardım Bekliyorum :rolleyes: Bildiğim Kadarıyla Enis Kardeş ve Emre Kardeş Söküp Takma İşlerini Biliyorlardı Onlardan Yada Diğer Bu Konuda Bilgisi Olan Arkadaşlardan Yardım Bekleyeceğiz

yenerlike

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba kolay gelsin. İlk aracımda bende kendim bu uygulamayı yapmıştım. Konuyu takipteyim her türlü destek için. Kapı içindeki güç hattını bozmanızı tavsiye etmem. Direk aküden yeni aldığınız kilit beynine hat çekin ve yeni kilit motorlarınızı kapının içindeki kilitleme pimine bağlayın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

musti--89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde sağ arka kapıda sorun vardı bende senin yaptığın gibi şahin kapı motoru aldım on liraya ve kendim taktim. Sağ arka kapıda bos bir alan var o alani kullandim anlatmak isterim ama nasil anlatabilirim ki karisik biraz.:)