Asjtra J Arka Hoparlör Montajı

synth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar arkadaşlar aranızda yeniyim, Öncelikle kusura bakmayın böyle işlerde çok acemiyim daha önce şirket aracıyla sağa sola gitmekten başka hiçbir münasebetim olmadı arabalarla :) Astra J 2017 arka kapılara hoparlör takmak istiyorum bazı arkadaşlar arkaya kadar kabloların geldiğini bazıları gelmediğni söylüyor. Ben kendi imkanlarım ile internetten aldığım hoparlörü bağlayabilir miyim? Sanırım 19 cm hoparlorler tam uyumlu çalışıyor. Bir de bu bağlayacağım hoparlörler için anfi almam gerekiyor mu? Anfisiz bu işler oluyor mu? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler

ferhatkeskin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğim kadarıyla hoparlör 19 cm değil 16 cm ve edition pluslarda kablo direklere kadar geliyormuş

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Astra edition plusın broşüründe 4 hoparlör var diye yazıyor ama arka kapılarda hoparlör yok. Büyük ihtimalle ön göğüsteki twiterları hoparlör olarak sayıyor olmalılar. 26 senelik Vectra da bile 4 hoparlör 2 twiter standartken, rekabetin kıran kırana geçtiği günümüzde bu donanım bazındaki bir araca 100-150 TL lik hoparlörün takılmaması ekonomi değil olsa olsa rezalettir . :(

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
kapı pandizotunu söküp bakmaktan ve uyup uymadığını denemekten başka çare yok gibi.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Benim aracım 2012 model HB Enjoy Plus ve onda arka kapılara kadar kablolar geliyordu. Ben 16 Cm lik 2 yollu hoparlör aldım ve kendim montajını yaptım. Biraz el beceriniz varsa sizde kendiniz yapabilirsiniz. 19 cm hoparlörler olmaz. 16 cm tam oluyor. Ben kapı sacını delmemek için kapı plastiğine montajını yaptım. Gayet güzel oldu.