Askerliğin hızlı geçmesi için öneriler ??

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler bayanlar, Aralık ayından beri askerdeyim (349ksd), acemiliği çok şükür bitirdim (kastamonu), 2 haftadır malatya akçadağdayım, günleri bir şekilde doldurmaya çalışıyorum ama varsa hızlı geçmesini sağlayacak önerileriniz, izin günlerinde girdiğimde okuyabilirim, bu arada komutanların birine 2005 Vectra c1 elegance diğerine 2010 Insignia 1.6T aldırdım, en kısa zamanda üye olacaklar artık adminler bizi görsünler ;)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Beyler bayanlar, Aralık ayından beri askerdeyim (349ksd), acemiliği çok şükür bitirdim (kastamonu), 2 haftadır malatya akçadağdayım, günleri bir şekilde doldurmaya çalışıyorum ama varsa hızlı geçmesini sağlayacak önerileriniz, izin günlerinde girdiğimde okuyabilirim, bu arada komutanların birine 2005 Vectra c1 elegance diğerine 2010 Insignia 1.6T aldırdım, en kısa zamanda üye olacaklar artık adminler bizi görsünler ;)

Hayırlı teskereler. Bugün itibariyle şafak kaç? Acemi birliğin Kastamonu, usta birliğin de Akçadağ olduğuna göre büyük ihtimalle jandarmasın. Jandarma karakollarında günler hızlı geçtiği için askerlik de hızlı geçer.

Bizler seni görürüz, sorun değil, asıl sorun komutanların da seni burada görecek olmaları. Hele hele görevliyken forma girersen senin için çok çok güzel olur :).

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hayırlı teskere ler..
bizim zamanımızdan beri günler öyle bundan sonrada değişmez yapacak birşey yok :D

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vaay anıl seninde gittiğinden haberim yoktu. hayırlı teskereler kardeşim. ama hızlı geçmesi için aman aman bişi yok açıkcası :)

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hayirli teskereler dostum. Biraderin tertibisin. O da kastamonu sonrasi su anda Van Gevasta.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kastamonu golkoy of ne gunlerdi ya hayirli teskereler kardesim

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o bu değilde arabalar arıza yaparsa senin askerlikte bitmez :D hayırlı teskereler...

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o bu değilde arabalar arıza yaparsa senin askerlikte bitmez :D hayırlı teskereler...

birde büyük masraflar açıyomuş araçlar o zaman bitmeez, hayırlı teskereler benim kuzende ist. küçükyalı da yapıyor hem acemi hem usta birliği aynı yer çıktı ama yinede memnun değil :)

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fazla bişey kalmamış zaten.. bu ayı ve mayısı saymazsan 2 ayın var :) bende askerlik yaparken birlikte bi komutanın corsası vardı, onu gördükçe içim giderdi.. beni ender mutlu eden şeylerden biriydi askerdeyken...

şuan biter mi diyosun ama bitecek :) şimdiden sana hayırlı teskereler..

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15 Yıılık Asker olarak tavsiyem ve askerliğin 3 altın kuralı; Emret Komutanım, Emredersiniz Komutanım ve Başka bir Emriniz varmı Komutanım :D Bunlara riayet edersen Askerliğin çok daha kolay ve sıkıntısız geçecektir....Hayırlı Teskereler.Ha bide nöbete cep telefonunu götürmezsen başınıda belaya sokmazsın :D