ast h 1.3 cdti motor

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
slm taktığımız marş motoru orjinal üstünte bulunan parçanın aynısı üretim hatası var diye düşünüyorum, zaten servsilerde en son bakılacak parçaalrın başında geliyor çünkü motoru döndürüyorsa sorun yok.

astracdtı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marş motorundan olduğunu her servis biliyor ama değiştirmemek için takla atıyorlar şubatta kesin çözüm var yeni marş motoru gelecek diyorlar.Anladığım kadarıyla sonuna kadar takmamak için direnecekler.Benim arkadaşınkini değiştirdiler süper oldu hemen çalışıyor sordum 1.7cdtı marş motoru değil dediler yeni üretimmiş...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki havaların bu aralar sıcak gitmesiyle ilgili bişey olamaz mı? marş motoru olabilir tabiykide ama havalar bu aralar soğuk değil

pdrmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aynı sorun benım aracımdada vardı opel turkıyeye maıl attım bana 2 gun ıcınde donduler yenı bır sey gelıstırdık onu yollıcaz dedıler ne oldugunu sordum soylemedıler servısınız sızı bu hafta içinde arayacak dedıler. servıse sordum parcayı mars motoru dedıler yenı bı teknolojı ıle uretmısler. inşaallah duzelecek ama duzelmesse mahkemeye basvuracagımı acıkca bıldırdım onlara. bence bıraz dişinizi gosterın yoksa bı hata yok bunda deyıp gonderıyorlar.
teşekkürler....

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
demekki bizim yaptığımız işlem doğru imiş, aslında üretici firmalar bu tür sorunları biliyor ama işlerine gelmiyor veya servsilere bilgi vermiyorlar ve onlarda sorunlarla boğuşuyorlar burda sorun opel türkiye ile yetkili servislerin arasında olan iletişim bu çok önemli neyse eğer çare bulunduysa ast h sahiplerine şimdiden geçmiş olsun.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sorunla karşılasanlar ne gibi belirtileri oluyor?

benim aracım 2007 daha önce tipo kullandıgım için benim dikkatimi cekmez gecmi calısıyor erken mi :)

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hatta çalışmıyor:D

aslan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa ben o sabahlari gec calisma sorununu yasamiorum cok ilginc :) ama yakit problemi vaar