Asta J Koltuk Başlığını Sökme....

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Biliyorsunuz benim kamera aparatımı :)..Başlığın demirine ek yapmak için başlığı sökmem gerekiyordu ama malesef başlığı sökememiştim..Arkadaş şöyle bir video paylaşmış..Kendisine teşekkür ediyoruz..Baya basitmiş ama bilmeyince :)..
Görüntüleme: https://www.youtube.com/watch?v=nmw_OHQoAOc

• Beğen
Tepkiler: Ergun U.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
2 saat önce koltuk başlarını söktüm ama kafalıkları tam çıkaramadım..Çünki oturma yerinden kafalığa gidin aşağıdaki fotodaki kablo vardı..Acaba sensör içinmi o kablo?(Koltuklara oturanı algılaması için..(Emniyet kemeri ikaz vs için)..
IMG_20180206_144334.jpgIMG_20180206_144348.jpg

Son düzenleme:

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Cemil abi o gördüğün çelik tel. Herhangi bir kaza anında koltuk başlığının öne doğru açılmasını sağlıyor. Bu şekilde kazada öne giden başımız geriye doğru hızlı şekilde çarpmıyor. Video bulursam ekleyeceğim abi. İyi akşamlar.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Cemil abi o gördüğün çelik tel. Herhangi bir kaza anında koltuk başlığının öne doğru açılmasını sağlıyor. Bu şekilde kazada öne giden başımız geriye doğru hızlı şekilde çarpmıyor. Video bulursam ekleyeceğim abi. İyi akşamlar.
Sağol kardeşim...Hiçbirimizie Allah kaza bela vermesin...Mantıklıymış..Yay gibiydi zaten..

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
2 saat önce koltuk başlarını söktüm ama kafalıkları tam çıkaramadım..Çünki oturma yerinden kafalığa gidin aşağıdaki fotodaki kablo vardı..Acaba sensör içinmi o kablo?(Koltuklara oturanı algılaması için..(Emniyet kemeri ikaz vs için)..
Ekli dosyayı görüntüle 393Ekli dosyayı görüntüle 394

Koltuğun arkasını açtığınız zaman düz bir mekanizma var. Çelik telin bittiği yer de yuvarlak başlığı var onu yuvasından itip çıkarıyorsunuz. Daha sonra çekip çıkarabilirsiniz. Aynı şekil de sorunsuz yerine takılıyor.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Koltuğun arkasını açtığınız zaman düz bir mekanizma var. Çelik telin bittiği yer de yuvarlak başlığı var onu yuvasından itip çıkarıyorsunuz. Daha sonra çekip çıkarabilirsiniz. Aynı şekil de sorunsuz yerine takılıyor.
Teşekkür ederim...Öğlende deniyim :)

• Beğen
Tepkiler: necvoxsocial