Astra 1.3 Cdti Cosmo mu,yoksa Focus 1.6 Tdci Ghia mı ?

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPEL ya ne pug u ikisi kıyaslanamaz bile...

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
unutmaki istisnalar kaideyi bozmaz:good: ..yeni 307 premium 110 hp HDI tawsiye ederim..her bakımdan focus tan üstün bir araç:rock :rock

sn focus kullandın mı.307 207 focus elimden geçti.207 en kötüsü hiçbişi görünmüyor sağ sol iki kez şerit deiştirirkn yanımdaki aracı görmedim ama fena yol tutmuo.307 yığılma yapıo wirajlarda iç mekan hoş ama vitesi direksiyon hassasiyeti ve alt yapısı ortaya koyuyor kendisini.herşeyi geçtim.bir marka bu kdr kötü witeslere sahp olamaz.o ne biçim wites yolları.focusun witeslerini tebrik ederim.inanılmaz rahatlıkta deiştiriliyor ama astradaki sportif tatlar bozmaz.sn pug sahibiyim diosun da ben senden daha çok şey biliorum pug konusunda .yan apartmanda bi komşunun wardı üç kez garajdan çıkamadıını gördüm ufak tefek sorunları saymıorum çünkü her araçta oluyor ufak tefekler ama 3kez garajdan çıkamama önemli bi sorun.yeni kasalarda bu arıza yok dooru ama süspansiyon sisteminde sorun dewam ediyor.çnk tr şartlarına göre fazla hassas bi süspansiyona sahip.yol bozukluklarına dayanmıyor.yetkili serwis açıklaması garantiden değişiyor ama uzun bir süre bekliyorsun...

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1300cc motordan 90 HP verimli güç alınacağına çok inanmıyorum. Astra 1,6 dizel çıkana kadar HB Focus en mantıklı tercih olur bence.
**ben de şu aralar 1,8 TDCI focus peşindeyim GT gibi hızlanıyor araç ben çok beğendim.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum tamam motor kücük olabilir o zaman 1.7 dizele yönlebilirsin (1.6 sı yok maalesef istersen 1.7 var;))

selcukuygur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben astra cosmo derim arkadaşım.hiç kuşkun olmasın.otobanda şeritleri sadece düz bir çizgi halinde görmek istiyosan opel astra...

gandalf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben astra cosmo derim arkadaşım.hiç kuşkun olmasın.otobanda şeritleri sadece düz bir çizgi halinde görmek istiyosan opel astra...

Bence Focus alsın , arabayı sadece otoyolda kullanacaksa onu bilmem ama şehir içinde astra cdti 1.3 hem çok yakıyor, hem de kalkışları çok kötü. Gaza basınca araba sanki düşünüyor ve ondan sonra hareketleniyor gibi ,şehir içinde çok hantal kalıyor, her dur kalkda beton blok çekiyor gibi hissediyorum kendimi.