Astra 1.3 Cdti Enjoy 111. Yıl Aracım Pert Oldu.

Erhann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,
Konu başlığında yazdığım aracıma ara sokaktan yola kontrolsüz çıkıp benim arka sol kapı ile çamurluk birleşim yerinden ben seyir halindeyken çarpan araç yüzünden kontrolü kaybedip bir emlak dükkanına girmek suretiyle ağır bir kaza geçirdim(arama motorlarında "düzce kaza emlak" şeklinde aratıp kaza anını bulabilirsiniz.). Kasko şirketi büyük ihtimalle aracı ağır hasarlı olarak perte çıkartacak ve 2. el piyasa değerini bana verecek. Fakat bu fiyat konusunda endişelerim var. Aracı daha önce pert olmuş başından böyle bir olay geçmiş olan veya bu gibi durumlarla ilgili bilgisi olanların yardımını bekliyorum. Kasko ne kadar önerirse kabul etmeliyim ?

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,
Konu başlığında yazdığım aracıma ara sokaktan yola kontrolsüz çıkıp benim arka sol kapı ile çamurluk birleşim yerinden ben seyir halindeyken çarpan araç yüzünden kontrolü kaybedip bir emlak dükkanına girmek suretiyle ağır bir kaza geçirdim(arama motorlarında "düzce kaza emlak" şeklinde aratıp kaza anını bulabilirsiniz.). Kasko şirketi büyük ihtimalle aracı ağır hasarlı olarak perte çıkartacak ve 2. el piyasa değerini bana verecek. Fakat bu fiyat konusunda endişelerim var. Aracı daha önce pert olmuş başından böyle bir olay geçmiş olan veya bu gibi durumlarla ilgili bilgisi olanların yardımını bekliyorum. Kasko ne kadar önerirse kabul etmeliyim ?

Geçmiş olsun. Konuları aratırsanız vardı galiba buna benzer konular.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kasko değer listesi diye birşey var, orada arabanızın yılı modeli motor koduna göre fiyatlandırma var, kaskoyu yapmadan önce bu fiyata göre yapılıyor. Hatta bazı arabalar vergi muafiyeti için bu kasko değer listesini kullanırlar. Eğer kaskosu yakın zamanda yapıldı ise kasko değeri resimdeki meblağ olarak görünüyor.

35aus1l.jpg

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun, iyiki size birşey olmamış... Bence kasko şirketinin vereceği meblağı öğrenin, sonra buraya gelip yazın biz ona göre bi yorum yapalım...

Erhann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese yeşekkür ederim.

Fiyat haftaya belli olacak. Bekliyoruz. İnşallah istediğimiz gibi olurda uğraşmayız.

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun kardeş...Bu arada haberi yapan sitenin araç plakasını gizleyipte haberin içinde yazması da on numara...

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Gecmis olsun...

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erhan arkadaşımızın adını da E.Ö diye kısaltmışlar, sanki yüz kızartıcı suç işlemiş gibi :D Dükkana arabayla girdi yazmaları da komik :D