astra 1.3 cdti satılıp cruze alınır mı?

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2010 model astra h 1.3 cdti otomatik aracımı satıp cruze 1.4 ltz at almak istiyorum ama çevremdekiler alma diyor. sizin fikriniz nedir? aracım şu

Opel Astra 1.3 CDTI Essentia 2010 Model 41.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 147139740

aralık ayı indirimiyle 44 küsür yazmışlar sitede. gerçi araba da yok şu an bir iki bayiye sordum ama. chevrolet'nin Türkiye'den çıkacak olması dolayısıyla çok büyük indirim yapmışlar. alıp en az 5 sene binmek istiyorum. sizce böyle bir şey yapmalı mıyım?

ya da cruze'dan başka tavsiyeleriniz neler olurdu bütçem 40000-43000 arası mutlaka otomatik olmalı dizel ya da benzinli farketmez. senede 10000 yapmıyorum bile.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra H ve Astra J kullananlar, H nin J den daha kaliteli olduğunu söylüyorlar. Cruze'dan memnun kalmayıp Astra J ye geçen bir abimiz de var. Ölçüp biçin ona göre geçme kararı alın bence.

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ethem abi öyle yapmıştı yanlış hatırlamıyorsam alabilsem j alırım ben ama bütçe meselesi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen ethem abi J aldı, henüz aracına ek donanım eklemediğine göre aracından fazlasıyla memnun olsa gerek :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yakın zamanda iki arkadaşımız chevroletten opele dönüş yaptılar. Ben sıfır araba alayım da üç beş sene kafam rahat olsun diyerek opeli satıp da chevrolete geçiş yapmazdım. İllaki sıfır araç alınacaksa ülkemiz pazarından çekilen bir aracı tercih etmek yanlış olmaz mı?

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece 0 olduğu için değil abi oldukça donanımlı bir araç

Biraz değer kaybedeceğini biliyorum ama zaten ederinin çok altında değil mi fiyatları.

Bi de zorunlu değil başka tavsiye edebileceğiniz araçlar da olabilir tabii

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yakın zamanda bir arkadaşım Corsa'yı satıp LPG li bir Curuze aldı ama halen durup durup daha evvelki arabası olan Astra için " Astra bir başkaydı" diyor, imkani olsa anında Astra'ya anında geçiş yapacak.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hissizlik olabilir, mesela 2011 titanium-x focus satıp 2000 model vectra CDX e dönenler biliyorum ben. Huzursuz oluyorlar, focusun dandik bir araç olduğundan değil de alman konsepti biraz farklı işte.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamamen şahsi fikrim;

ben opel satıp chevrolet almam her ne kadar aynı araba olsalar da!

akaryakıt fiyatları ortadayken dizel satıp benzinli almam!

aracım henüz 3 yaşındayken hadi 4 diyelim =) araçtan yana bi sıkıntım yoksa (arıza, kaza vs.) ve sıfır araç alamayacaksam (isteklerimi karşılayan) aracımı satmazdım!