Astra 1.3 cdti sedan sahiplerine

1.3 sedan cdti performance sizce ne derecede

• Gayet yeterli umduğumdan daha iyi

Oy: 5 8.9%
  • Daha iyi olabilirdi

Oy: 19 33.9%
  • Bence yakıt performansdan daha önemli

Oy: 10 17.9%
  • Tamamen rezalet ve hayal kırıklığı

Oy: 13 23.2%
  • ne iyi ne kötü fena değil

Oy: 9 16.1%

• Kullanılan toplam oy
    56
  • Anket kapatılmış .

voice-org

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın kalkış hariç hiç bir problemi yok 60000 km yol yaptım yakıt tüketimi süper dizel motorun verdiği tatlı ses de cabası daha önce kullandığım toyota corolla 1.3 benzinli yokuşlarda yığılırken bu araçta yokuşta hızlanma bile var 6 ileri zaten yakıt tüketiminin optimum olmasını perçinliyor. yol tutuşu harika aracın ruhsat kilosu 1290kg zaten megan ve diğer rakiplerinden daha ağır. turboya geçişte geri yaslanma hissi yaratıyo özellikle 2. viteste ki turbo ivmelenmesinde ayrıca izmir aydın otobanında 200 ü gördüm daha bassam gidecek yani hız yaptığın hissini de vermiyor. geniş içmekan var şehir içi yakıt tüketimi de süper izmir ankara arası 70 tl mazot yaktım 600 km de 110-100 km hızlarla kısacası ben araçtan çok memnunum herkese de tavsiye etttiğim bir araç

cengola

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de 2010 model 1.3 dizel aracı yaklaşık 45 gün oldu alalı. Acaba araba yolda yüklüyken ve yokuşta nasıl bir performans gösterecek diye bazı çegincelerim vardı. Ben marmaris'te yaşıyorum. Bayramda İzmir'e gittim.Marmaris'e gelenler bilirler buraların yokuşlarını. Özellikle Sakar virajlarını çok rahat çıktım. Arabada 3 kişiydik. Normal yolda hızı 100 km. ye Atdın otobanında 140 km. ye sabitleyerek gittim. 290 km. de 38.8 tl yaktım. Eğer Aile arabası arıyorsan kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle bagajı süper (girip içine yatacak kadar) ve çok geniş bir iç mekanı var.