Astra 1.4 AS ile adana yolculugu bitti ortalama 5.6

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaslar bu sabah çıkılan adana yolculugu sağ Selim tamam lanmiş oldu yine her zman ki ortalamam ile geldim B֜LENT abi umarım beğenirsin darısı sana  diyelim evet İstanbul çıkışında otoyolda bulunan mehmetçik vakfı OPET ten depoyu fulledim 212.5 tl ye sürüş  1 ve ortalama tüketimi sıfırladim düştük yola genelde 110 cc de kilitli gittim 3-5 yerde durduk yemek icin felan derken bir bakmışim Pozantı Adana otobanında bulunan  pelit shell e girdiğim de sürüş 1::858 km gidilecek yakıt menzili 152 km gösteriyordu topladığım. 100 tl yakıt aldım eve geldiğim de 1050 km yol almisim ve depo suan fulledigim den daha fazla durumda bence 300 tl benzin ile evime kavuştum

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra 1.4 AS ile adana yolculugu bitti ortalama 5.6

Eser Allah ın seversen küçült şu imzayı yav, tiril tiril gördükçe gidip bakım yapasım geliyor arabam leş..

Bu arada tüketim iyi yalnız butür paylaşımlara Bülent biraz kızıyor haklı olarak  005hihih

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Abi öncelikle gözünaydın. Tolga abinin dediği gibi bende de beyaz araç olduğu halde bakım yapıp yıkayamıyorum  005hihih Yakıt değerleri çok iyi, cc hakaten çok fark attırıyor.  14alkiss

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gerçekten çok iyi değer tebrikler, benimde uzun yol deneyimlerinden çikardığım sonuç bizim araçlarla sakin kullanimda gerçekten çok iyi değerler yakalayabiliyor, ama işte bizim AS ler şehir içinde biraz sabıkalı :D

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Eser Allah ın seversen küçült şu imzayı yav, tiril tiril gördükçe gidip bakım yapasım geliyor arabam leş..

Bu arada tüketim iyi yalnız butür paylaşımlara Bülent biraz kızıyor haklı olarak  005hihih
Resimleri yarın yükleyeceğim Bülent istedi abi benim sucum yok ki :)

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Gerçekten çok iyi değer tebrikler, benimde uzun yol deneyimlerinden çikardığım sonuç bizim araçlarla sakin kullanimda gerçekten çok iyi değerler yakalayabiliyor, ama işte bizim AS ler şehir içinde biraz sabıkalı :D
Kısın fazla kullanmadım ama yazın ilkbahar döneminde ben AS ile istanbulda 9 bile görmedim uzun yolculuklar da güzel degerler elde ediliyor ayağı ölçülü kullanmak gerek gösterge de bulunan. Çektiklerin arasinin 150-170 km gittiğini de gördüm 70 km bile gitmediğini de gördüm