ASTRA 1 4 TURBO İLK ÇALIŞTIRMA

eyüp demir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2011 OPEL ASTRA 1 4 TURBOLU, OTOMATİK, ATİKER LPG 85.000 BİNDE ARAÇ, SABAHLARI SOĞUK VE YA SERİN HAVALARDA BENZİNDE İKEN İLK ÇALIŞTIRMALARDA FRENDEN AYAĞINIZI ÇEKTİĞİNZ DE ANİ HIZLANMA OLUYOR.düz yolda gaza basmadan kendi hızı 10 km hız oluyor. kerkiniyor resmen, daha sonra bu hız 5 km hıza kadar düşüyor. aracın seriliğinin düşmesine anlam veremiyorum. ustaya sordum soğuk havada araç seri olur flan dedi ama ben sizin görüşlerinizi, aracınızda böyle bir durumun olup olmadığını merak ediyorum.teşekkür ederim.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Banada araç ısınana kadar aracım hantal gibi geliyor ilginç.

eyüp demir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
p0299 motor eksik takviye hatası var. bu seri kaybını buna bağlıyorum ama astra kullanıcıların fikirleri benim için değerli bu serilik te araç bildiğin kerkiniyor. enterasan gerçekten

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
2011 OPEL ASTRA 1 4 TURBOLU, OTOMATİK, ATİKER LPG 85.000 BİNDE ARAÇ, SABAHLARI SOĞUK VE YA SERİN HAVALARDA BENZİNDE İKEN İLK ÇALIŞTIRMALARDA FRENDEN AYAĞINIZI ÇEKTİĞİNZ DE ANİ HIZLANMA OLUYOR.düz yolda gaza basmadan kendi hızı 10 km hız oluyor. kerkiniyor resmen, daha sonra bu hız 5 km hıza kadar düşüyor. aracın seriliğinin düşmesine anlam veremiyorum. ustaya sordum soğuk havada araç seri olur flan dedi ama ben sizin görüşlerinizi, aracınızda böyle bir durumun olup olmadığını merak ediyorum.teşekkür ederim.
Dizellerde de bu olay dpf temizliği sırasında görülür. Devir 800 yerine 1000de olduğu için frenden ayak çekildiği anda araç daha istekli gider. Yaşadığınız memleket soğuksa sabah ilk çalıştırdığınızda rolanti yükseliyor ve bu duruma sebep oluyordur diye düşünüyorum.