astra 2001 g serisi

şuayip yalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar iyi formlar g serisinde mi bu problem bilmiyorum ama, uzun yolda aracımla 120 km ulaştığımda motor sesini yüksek bir şekilde içeri alıyor, normalmidir. teşekkürler

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet sesi içeri alıyor.bende şikayetçiyim.bide süspansiyonu sert bide yol bilgisayarı sorunlu

baticaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç içeri ses alıyor çünkü süspansiyonları sert.Çünkü bu adamlar bu araba iyi yol tutsun diye lotus ile birlikte geliştirmişler bu kasanın süspansiyon sistemini. Hiç yakınlarınızda bir araba ile viraja girdiniz mi? O zaman neler oluyor baktınız mı?
Onlar fren yapma ihtiyacı duyarken sizin o sert arabanız kendini yoldan atmıyor sağlam bi şekilde girip çıkıyor viraja.
Kesinlikle hak veriyorum Astra-G süspansiyon bakımından herkesin sevebileceği bir araç değil.Ama bende başka bir araca geçince o güveni alamıyorum virajlarda ve ani manevralarda.

baticaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Söylemeyi unuttum bizim bu sert çocuklarımız için en iyi çözüm en yumuşak lastik olan michellin lastik kullanmaktır. Şikayetlerinizi büyük ölçüde azaltır. Özellikle ses konusunda.