astra amartisör yardımıza ihtiyacım var

ilker232323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracın sağ ön amartisörü patlak ve amartisor markaları hakkında araştırmalar yaptım. en cok tavsıye edilen monroe marka amartisör. fakart fiyat olarak beni biraz aşar. Jonson marka ve dj marka amartisorlerı de inceledim fiyat olarak uygun. sizin öneriniz nelerdir illa monroe mi almalıyım yoksa alacağım jonson markası da beni uzmeden devam eder mi.ya da dj yardımlarınızı bekliyorum. bir de her iki ön amartisoru değişmek zorunda mıyım

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Kalitesin üründen bir gram kar edemezsiniz. Çünkü kalitesiz ürün demek kısa zaman içinde yine sizi yolda koyacak demektir. Ve şimdi kaliteli bir ürüne param yok diyorsunuz ya kalitesiz bir ürüne kaliteli kadar para harcamak zorunda kalırsınız. O yüzden her zaman kalite özellikle aracın bazı parçaları için. Bu arada ikisi birden değişim yapın ya değilse sağlam olan kısa zaman içinde bozulur. ;)

ilker232323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısınız yardımınız için teşekkür ederim. aslında aracı tamir edip bakımını yapıp satacaktım. ama dediğiniz gibi eksik ve adi markayla yaparsam bunu sattığım kişinin vebaline girerim. yardımınız için teşekkürler her ikisini değişmek lazım o zaman

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi arkadaşlar teknik açidan bir çok cevap verecektir ama hangisi patlaksa onu değiştirin bence :)

GT-P5210 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sachs marka amortisörler de iyidir.

GT-P5210 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Eğer satacak isen alacak adama söyle öyle sat adam bilsin artık değişimi de alacak adama kalır.

essential.5454

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sachs yada monreo işini görür ben daha yeni değiştirdim çifti 200 monreo taktım falan astra g nin amortisörlerini çifti 160 veriyorlar aldanıp almayın senesinde patlar arabada basık duruyo boyları kısa uyandırayım dedim başımızdan geçti

Sent from my iPhone using Tapatalk

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vasat amortisör alıp takmayın bence, randımanlı olmaz,bir de amortisörün çift olarak değişmesi gereklidir derler.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Orjinalden şaşmayın bence.
Ben kendi Accent Era aracımın amortisörleri takım olarak yeniledim Monroe ile sonradan orjinal Mando almadığım için pişman oldum.
Genellikle orjinal ile Monroe gibi piyasada adı bilinen markalar arasında 100-150 lira oynar takım fiyatta.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilker232323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese yardimlariniz icin cok tesekkur ederim dediginiz gibi yaptim monroe ciftini internetten guvenilir bir siteden 260 liraya ciftini siparis verdim. Dediginiz gibi 100 150 liradan kacip daha buyuk zarar acacagima verip en iyisini almak mantikli☺