Astra aracınızı yıkatmayın!...

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra aracınızı yıkatmayın!...

oto yıkamacılardaki basınçlı makineler gerçekten çok güçlü. yakın mesafeden yanlışlıkla elinize vs gelirse direk olarak maket bıçağı gibi keser.

farklı markalarda araçtaki kuş pisliklerini çıkarmak için makinanın ucunu aracına fazla yakın tuttuğu için kapı yada cam fitillerini değiştirmek zorunda kalan arkadaşlarım oldu.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gokhanbedir link' Alıntı:
Daha önce citroen c3 aracım vardı ve astra gibi onu da tazyikli suyla yıkıyordum ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. Citroen forumunda da burada da gördüğüm kadarıyla arabasını yıkamaya verenler bu sorunlarla karşılaşıyorlar yani daha çok yıkamaya verilen yerle ilgisi var. Benim merak ettiğim kendi yıkayıp da başına böyle bir şey gelen var mı?

kendiniz yıkarsanız tabiki sorun yaşamazsınız ben zaten yukarıda açıklamasını yaptım.  :)

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu malzeme benim bildiklerimden A4 ve C4'de de var ve aynı soruna bu araçlarda da birebir şahit oldum. Hele C4 deki malzeme resmen tam yağlı beyaz peyni kıvamında ilk yıkamada boydan boya gitti.

Ben yıkamacıya bırakırken tembihliyorum buraya yakından tazyikli su vurma diye bazısı biliyor zaten. Yine de 1 yıldır ufak tefek bir kaç çizik oldu o malzemede dikkat etmeme rağmen.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu sorun makyajla halledildi mi acaba? ben 7 aydır tazyikli suyla dıkkatsız yıkamacılara yıkatıyorum hıc yıpranma yok. makyajlı olupda bu sorunu yasayan var mı?

ea452

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Sosyal medya etkili olabilir ancak diğer sosyal medya takipçileri ve araçlarımızı 2. el satarken oluşan potansiyel müşteriler tırsabilir ne sorunlu araç bu opeller diye bu durumda da 2. eli düşük olur ve istediğimiz fiyata satamayız. 002tuhaff :(

Aklıma gelmedi değil. Facebook ve twitter da yazacaktim ama neticede ilersini düşünmek gerek..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
bu sorun makyajla halledildi mi acaba? ben 7 aydır tazyikli suyla dıkkatsız yıkamacılara yıkatıyorum hıc yıpranma yok. makyajlı olupda bu sorunu yasayan var mı?
makyajla birsey degismedi ayni parca malesef sizin yikamacinin talzigi zayifmis  011zaa
Benim aracta 2 yil oldu bendede soyulma yok
Talzigi uzaktan tutturuyorum

son_savasci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Bende aracimi bahçesi olan restorantin birinin önüne park ettim. Iceride arkadaşlarla yemek yerken arabayı disarda adamlar fırça ile yikamislar ve arabada hayvan gibi bir çizik var şimdi.  Yanımda misafirler var diye bir şey diyemedim ama resmen icime dert oldu.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

son_savasci link' Alıntı:
Bende aracimi bahçesi olan restorantin birinin önüne park ettim. Iceride arkadaşlarla yemek yerken arabayı disarda adamlar fırça ile yikamislar ve arabada hayvan gibi bir çizik var şimdi.  Yanımda misafirler var diye bir şey diyemedim ama resmen icime dert oldu.

Hocam misafir falan dinleme git elemana sadece camları sil bahşiş hazır rahat ol, yıkama aracı de geç. Aynısı bana da olsu diğer türlü daha büyük çizikler de olabilir diye düşünerekten bu yolu kullandım.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

keşke evimiz müsait olsaydı da kendimiz yıkayabilseydik kimse aracımıza kendimiz kadar özen gösteremez