Astra arıyorum. Ama bişeyleri bilmiyorum

bilancho

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun süren bekleyişlerim ve araştırmalarım sonusu sonunda aradıgımı buldum:) Dün Astra'ma kavustum.

2000 Model Astra G Edition HB
85.000 km de. Metalik gümüş. Kazasız boyasız, temiz :)

Aracı Egem'e götürüp ekspertiz raporu çıkarttırdım almadan once. Nokta boya yok, motor,şanzıman,yürüyen vs çok iyi durumda çıktı. Eski sahibi çok iyi bakmıs.

Araç gerçekten dediğiniz gibi full. yok yokmus :)

Sunroof, CD player, Yol bilg, 4 hava yastıgı, kapı içi çelik barlar, ön arka sis farları,arac ici telefon kiti vs vs birsürü şey var.. Daha tam bakamadım bile :)

Yalnız sormak istediğim birşey var;

Vites kolunun ve el freninin körüklerinin derileri kısmen soyulmus, çirkin görünüyorlar. Bunları değiştirmek mümkün mü acaba; Veya baska bir çözümü var mı ki?

Yorumlar için herkese tesekkurler..

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyah deri boyası..
hayırlı olsun edition super aractır..

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun süren bekleyişlerim ve araştırmalarım sonusu sonunda aradıgımı buldum:) Dün Astra'ma kavustum.

2000 Model Astra G Edition HB
85.000 km de. Metalik gümüş. Kazasız boyasız, temiz :)

Aracı Egem'e götürüp ekspertiz raporu çıkarttırdım almadan once. Nokta boya yok, motor,şanzıman,yürüyen vs çok iyi durumda çıktı. Eski sahibi çok iyi bakmıs.

Araç gerçekten dediğiniz gibi full. yok yokmus :)

Sunroof, CD player, Yol bilg, 4 hava yastıgı, kapı içi çelik barlar, ön arka sis farları,arac ici telefon kiti vs vs birsürü şey var.. Daha tam bakamadım bile :)

Vites kolunun ve el freninin körüklerinin derileri kısmen soyulmus, çirkin görünüyorlar. Bunları değiştirmek mümkün mü acaba; Veya baska bir çözümü var mı ki?

Yorumlar için herkese tesekkurler..

hayırlı olsun senin adına sevindim alınabilecek en güzel araçlardan birini almışsın daha önce almayı düşündüğün comfort ile arasında dağlar kadar fark vardır edition,un herşeyden önce özel seri bir araca sahipsin allah kazasız belsız kullanmayı nasip etsin aracını yıkayıp parlatıp fotğraflarını eklemeyi unutma;)

bilancho

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok tesekkurler.. yorumlarınız sayesinde daha secici davranabildim..
diger araclardan gercekten farklı. 3 farklı aracı daha gormeye gitmiştim. bunun degisik bi yapısı var.. her tarafında biseyler var.. yada ben clio dan gectigim icin bana oyle geldi :)

detaylı temizlik yaptırmak istiyorum ama fiyatlar uçmuş.. 400-500 ytl lerden bahsediliyor. sanırım sonunda deterjanı kovayı alıp koltuıkları kendim silicem. en kısa zamanda fotoları çekip yüklerim.

sağlıcakla..

m3karaca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mahmutkaraca.com

Yorumlar için herkese tesekkurler..Alım sürecinde gercekten yazdıklarınız çok faydalı oldu. İyi ki 1.4 ü almamısım ;)

tabi ki onlar değişebiliyor ancak 85000km deki aracta soyulma olması sasırtıcı geldi aracım 120000km de hiçbir asınma yok
hayırlı olsun gule gule kullanın
edition almana sevindim

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun.allah kaza bela vermesin.tercihlerinin arasındaki en güzel astra g yi almışsın.tekrar hayırlı olsun çok özel bir kasadır editionlar...

bilancho

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. dönüp dolaşıp yine buraya geldim. şimdi de gönlümü vectra c lere kaptırdım. bunda da comfort var edition var. yandık yine :)

frter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Almışken en donanımlısını alacaksın. Çözümü bu daha önce olduğu gibi:)