Astra arıyorum. Ama bişeyleri bilmiyorum

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ergin abi haklısın ama internette su a elegance cd ler bıle 19bin nedenını bende anlamadım :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alan Olmayınca Satanı Kovalıyorlar zaten 3 ay falan dısımızı sıkarsak krız ortamıda kalkar herkesın ıslerı yoluna gırer ınsallah

bilancho

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar 2001 model bir comfort buldum. Yarın almayı dusunuyorum. Ne dersiniz ?

Cd den Elegance dan Edition dan çok farkı var mıdır?

Yol bilgisayarı yok aracın. ABS var,ESP,CD calar var.

Yorumlarınıza göre yarın gidip almayı dusunuyorum.

Sevgilerimle..

bilancho

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sis farı, yol bilgisayarı ve çelik cantı yok benim buldugum aracın..Koltukları da yeni gibi görünüyor.:) onun dısında bir fark goremedim ben cd den..

Bu araç malesef İstanbul'da. Ben İzmir'de oldugum için seceneklerim sınırlı..

Comfort ile diğerlerinin motorları aynı mı peki ? Bilgisizlik ne kötüymüş yahu :)

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar 2001 model bir comfort buldum. Yarın almayı dusunuyorum. Ne dersiniz ?

Cd den Elegance dan Edition dan çok farkı var mıdır?

Yol bilgisayarı yok aracın. ABS var,ESP,CD calar var.

Yorumlarınıza göre yarın gidip almayı dusunuyorum.

Sevgilerimle..

sevgili serhan,almayı düşündüğün aracın fiyatı nedir acaba? bendede comfort vardı ekonomik nedenlerle sattım çok memnundum ama şunu söyleyeyim comfort ile elegance-edition,lar arasında az buz değil dağlar kadar fark var mutlunun koyduğu linkteki astra mükemmel bence ama sen izmirdesin sanıyorum cd çalardan tut alaşım jant,koltuk döşemesine krom iç kapı kolu ısıtmalı aynası yol bilgisayarı yan hava yastığı vs vs..eğer almayı düşündüğün araba içine sindiyse birşey diyemem ama ben comfort,u kendimi maddi yönden zorlayarak aldığımda elegance-enjoy serisi içimde ukte kalmıştı 4 bin tl kadar fark vardı bende comfort almıştım yinede karar senin allah hayırlısını nasip etsin

bilancho

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ergin967 selamlar;

araç 2001 model , 50.000 km de 16.000 YTL fiyat istiyorlar. Cd çaları var bu aracın.Ama tabi diğer yazdıkların yok. Cd ler editionlar aslında 17.000 gibi bulabilsem alıcam ama bulamıyorum malesef :(

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ergin967 selamlar;

araç 2001 model , 50.000 km de 16.000 YTL fiyat istiyorlar. Cd çaları var bu aracın.Ama tabi diğer yazdıkların yok. Cd ler editionlar aslında 17.000 gibi bulabilsem alıcam ama bulamıyorum malesef :(

dediğim gibi eğer içine sinerse al ama 2001 50.000 km ancak garaj arabası ise bu km olur servise heryerini göstermek gerekir birde cd çaları orijinal olduğunu zannetmiyorum ki buda direksiyondan kumandanın iptali demek (yalnız orijinal cd-kasetçaları kumanda eder)motorları 1.6,dır 1.4 düşünme zaten kullanırkende satarkende zorlanırsın

BiRiL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Opelin en dolu dolu ihtiyaca karşılık olan CD modeli bence.İzmirdeyim Daha yeni saattım aracımı 8 seneden beri hiç sorunsuz konforlu bir şekilde tüm ihtiyaçlarımı karşıladı.

1.6i 16v Sedan CD modelinin özellikleri
ABS,Kima,4 Hava yastığı,Kapı içi ve tamponlarda Çelikbar,Çelik jant,Dinamik Direksiyon(hareketli),Kaza anında katlanan dinamik pedallar,4+4 Ses sistemi (Çok iyi),Direksiyondan kumanda, Elektronik yan aynalar,4 cam otomatik, ısıtmalı yan aynalar,Ayarlanabilir farlar,sis farı ön-arka,hava silkelasyonlu polen filtresi vs.

Daha dün saattım aracımı 17.500TL 58.000km garaj arabası hasarsız 2000 modeldi.