Astra çalışma sorunu

eyyup29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün parkettiğim aracımı bugün çalıştıramadaım marş motoru basıyor ama çalışmıyor bu arada gündüz su tutmuştum arabaya ön paneldeki hava kanallarına tazikli tuttum açılsınlar diye acama bi yerine sumu kaçtı diyorum bu arada içinde yıldız olan sogutma gurubu arıza lambası yanıyor bilen arkadaşlar yada bu durumu yaşamışa arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum tşk.

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arabanda bi arıza olduğu kesin. o lamba da onun işareti zaten. ama arızanın detayı için arabanın tech2 ye bağlanması lazım. yani servis yolu gözükmüş sana. bilgisayara bağlanmadan hiç bişey anlaşılamaz

oner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın içersine kaçan su kuruyup buharlaşınca çalışır diye düşünüyorum. Bikez çocukken ben de yapmıştım öyle bişey sonra çalışmamıştı güneşte beklettik 1 saat sonra çalıştı.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belki sensörlere su geldiyse kısa devre yaptırıp aracı çalıştırmayabilir ve sigortaları attırmış olabilir bi elektrikçi çağırın sigortaları röleleri kontrol ettirin derim ben daha sonra cihaza bağlatın. Ancak o işaret nedir bende tam bilmiyorum daha evvel hiç görmedim forumdada o işareti biilmeyen çok var soğutmayla ilgili ancak kesin bi parça arızasını gösteriyor o parça belki su sıcaklık müşirinindir belki fan müşirinindir bunlar kısa devre yaptırıyorsa yada arızalıysada motoru çalıştırmayabilir .