Astra Classic 2011 Gıcırdama Var

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum gerçektende bende merak ettim. sen dizel mi aldın benzinli mi??????????????

lepaune

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başta dediğim gibi ben araçlardan anlamam :D araç dizel. Benzin dediğim yakıt manasında sölediğimdir ağiz alışkanlıgı :D Benzin koymadım sizin tabirinizle:D Az once yoldaydım 16 km yolda ortalama 8 litre idi ve kamlumbağa ile yarişiyodum sanki. Sollanmaktan ve korna yemekten bi hal oldum ama araçta bi değişim yok :D

zaten benzin koyulamıyo agzi uymuyomuş o benzin istiyosyonundaki ne deniyosa ona işte

Son düzenleme:

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başta dediğim gibi ben araçlardan anlamam :D araç dizel. Benzin dediğim yakıt manasında sölediğimdir ağiz alışkanlıgı :D Benzin koymadım sizin tabirinizle:D Az once yoldaydım 16 km yolda ortalama 8 litre idi ve kamlumbağa ile yarişiyodum sanki. Sollanmaktan ve korna yemekten bi hal oldum ama araçta bi değişim yok :D

zaten benzin koyulamıyo agzi uymuyomuş o benzin istiyosyonundaki ne deniyosa ona işte
sen bence bi servise göster aracını, nasılsa garantide aracın 5 kuruş para isteyemezler. eğer bi sorun varsa çözülsün kurtul bir an önce. tüketim değerlerin fazla gerçekten

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acaba anlık tüketimeme bakıyorsunuzz????
ama 1.3 dizelde 12 lt acayip b,r rakamm
gaza bastığınızda yüksek değerler görülebiliyorr ortalama olarak ne gösteriyor

lepaune

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok o nu biliyorum bi anlık var o hep değişiyor. Direksiyonun solundkai dugmeden girip bakıyorum. Zaten 16km de 8litre ortalamaya bakmak için resetlemiştim. Anlik deger bayır aşşa gaza basmassam 0 oluyo. Araç dururken 0.4-0.5 oluyo hatta N veya manuel denememe ragmen bu değişmedi. Manuel kalkarken anlık dğeişim 12 veya 14 e vuruyo bi sn de tekrar 3 veya 4 e cekılıyo. Bi defa bayırda 34 litre anlı kyakıt tüketimini gördum şok oldum. Ama mesela 2750 devirde filan 4. viteste giderken anlık tüketim 5-7 filan oluyo sabit giderken.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa kullanıyorum 3 gündür bugün biraz yüklendim en fazla 6.5 gördü ilk 10000km fazla yakar ama o kadarıda fazla :D

lepaune

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun 200 km yol yaptım bu sefer yarım depo yedi bi gelişme var gibi. Ayrica araba kalkarkenki ses azaldı ama hala var hıssetırıyo kendını garajda kalkaran veya bayırı cıkarken. Neyse yarın serviste araç bakalım sorun neymiş.

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
12 litre ortalama imkansız diyebilirim.Devamlı 1. viteste giderse olabilir tabi :)

tarki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa kullanıyorum 3 gündür bugün biraz yüklendim en fazla 6.5 gördü ilk 10000km fazla yakar ama o kadarıda fazla :D

yok hocam 10000 km. olayı hikaye benim aracım nerdeyse 20000bine gelecek tüketim aynı, kışın 10 lt, yazın 7,5 - 8-5 arası.... tabi bu tüketim değerleri benzinli ve istanbul trafiğinde