Astra Classic 2011 Gıcırdama Var

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok hocam 10000 km. olayı hikaye benim aracım nerdeyse 20000bine gelecek tüketim aynı, kışın 10 lt, yazın 7,5 - 8-5 arası.... tabi bu tüketim değerleri benzinli ve istanbul trafiğinde
bizim dediğimiz 10.000 km olayı dizeller için geçerli. benzinli modeller için 10.000 km süresini hiç duymadım. ama cdti kullanan herkes 10.000 km civarlarında yakıt sarfiyatı düşüyor, randımana iyice biniyor diyor. yani hikaye değil

lepaune

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı servise goturdum. Ücrette almadılar sağolsunlar. Arabayi bişeyin üstün koyup surduler resmen. Arabayi boş viteste 6 sn devirle dalga gecerek bişeler yaptılar. Sonrasında suanda şehir içi 6.7 bence düzeldi araba. Ama sorun surda servisten cıkarken arabayi vurdum :D Daha dogrusu minibus gecirdi ön sol lastiğin üzerinde yarım cm içe göçme var ve biraz da boyası gitti. Bide o parca kaportanın altına girdi. Bakalım bi daha gidiyim araç alıştı herhalde :D

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı servise goturdum. Ücrette almadılar sağolsunlar. Arabayi bişeyin üstün koyup surduler resmen. Arabayi boş viteste 6 sn devirle dalga gecerek bişeler yaptılar. Sonrasında suanda şehir içi 6.7 bence düzeldi araba. Ama sorun surda servisten cıkarken arabayi vurdum :D Daha dogrusu minibus gecirdi ön sol lastiğin üzerinde yarım cm içe göçme var ve biraz da boyası gitti. Bide o parca kaportanın altına girdi. Bakalım bi daha gidiyim araç alıştı herhalde :D
bence sen aracı bırakta kendine okut üflet, bu ne böyle her dert seni buluyo gibi bişey olmuş :)

lepaune

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6. gününde vurduguma göre ben bi hocaya danısam :D ama zaten 6. gününde servise giden araba boş gitmemeliydi :D