astra dizel için egzoz

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar biliyorsunuz golf'ü pert ettikten astra dizel aldım.bu araçtan benzinli kadar olmasa da kaliteli bi ses elde etmek istiyorum.magnex'nin oval çıkışlı egzozunu almayı düşünüyorum.youtube'da dizel araçların sesini dinledim kimisi istediğime yakın çok tatlı bir ses veriyor.bikaç tanıdık orta susturucuyu spor olanlarıyla değiştirmemi tavsiye ediyor.aslında asıl istediğim performansının biraz düzelmesi ancak bunu yaparken de mide bulandırıcı apaci bi ses elde etmek istemiyorum.sizin tavsiyeleriniz ne olur....

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim tavsiyem hic girme o ise dizel araclar benzinliler gibi ses vermiyor benim dizel zafirada sade arka susturucu degisti irmscher takili ses farki yok belki bu konuda bilgi sahibi arkadaslar vardir ama bence görüntü istiyorsan sadece yakisan bir uc al iyi bir eksozcuya kaynattir ama yok ben illede ses istiyorum diyorsan ki dizellerde zor arastirmaya devam et ama dedigim gibi dizel arabalarda ekzos sesini alabilmek zor iyi arastir derim ..

Son düzenleme:

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amacım ses değil sadece az biraz performans.ufak da olsa kaliteli tok bi ses.irmscher değil de devil düşündüm sessiz olanlarından ama fiyatları 650-700 fazla uçuk geldi.gerçi almanyadaki satış fiyatını bilmiyorum..uç taktırmayı düşündüm biraz çakma olcak gibime geldi ama araştırabilirim biraz daha...

mayham85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardşeim çok berbat bir ses çıkıyor yaw eskişehirde var bir iki tane dizel astraya egzoz takan arkadaş kulak tırmalayan iğrenç bir ses:(

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardşeim çok berbat bir ses çıkıyor yaw eskişehirde var bir iki tane dizel astraya egzoz takan arkadaş kulak tırmalayan iğrenç bir ses:(

senin burda olduğunu bilmiyordum kardeşim:)1,9 cdti'lardan güzel ses alınıyor ama 1,3'lere taakılmış bir örneğini(sesini) duymadım henüz:(

mayham85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin burda olduğunu bilmiyordum kardeşim:)1,9 cdti'lardan güzel ses alınıyor ama 1,3'lere taakılmış bir örneğini(sesini) duymadım henüz:(
bende geldim :D

1,3 lerden dediğim araçlar birde iğrenç ses veren birde pugların dizelleri var sanki böyle motor zorlanıormuşta ıkınarak bir şeyi üflüyormuş gibi aşırı tiz tonda bir ses.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
son susturucuya girmeden sadece orta susturuyla istediğini elde edebilirsin belki...

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba yük halindeyken turbo devreye girdiğinde egzoza şahincilerin yaptığı türbülans kafalardan takılmış gibi olabilir. Egzozuna bağlı ben uzun deneme yanılmalarla amerikanlara benzer ses almıştım 1.4 tdci motordan ama Cdti'da ne olur bilemem. Magirus style olmasında yazık olur sonra verilen paraya