Astra F Bütün iç led aydınlatma ve torpido kaplama resimleri ve anlatımı...

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun zamandır aklımda olan birşey. Fotoğrafları görünce cesaretlendim :D Havyayı lehimi severim. Ledleride zaten iş icabı çok rahat bulabilirim. Tek sorun arabayı sökmek ve uğraşılan zaman boyunca kullanamamak kalıyor. Aklıma gelen fikir tanıdık bir çıkmacı var ondan elinde varsa led döşediğiniz parçaları alıp üstünde çalışıp tamamladıktan sonra bizim arabanın üstündekileri ona vermek :D ben bu işi bir araştırıcam :D
Ayrıca sizin gibi becerikli birini F kasacılar topicimize bekleriz :D

Son düzenleme:

Adanalı Koray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
led takmam abi dipsiz ampüle devam

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
süper olmus ellerine sağlık

Astra97

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açıkçası arabaya şık bir görünüm kazandırmışsın ellerine sağlık..Fakat anlayamadığım bir konu var o folyo ile nasıl kapladın orta konsolu çok şaşırdım :)

aLpRn_Sfi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ellerine saglık gayet güzel olmus güzelde emek sarfetmişsin. ben şimdi bunu yapim desem elimden gelmez. :D en iyisi ben sna gönderim sen bana yap ehehe :) şaka bi yana hakkını wermişsin.

TanerErbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ellerine saglik cok sik olmus. Orjinal iyi güzelde, LED daha canli ve okunakli olmasini sagliyor ve yeni teknoloji. Ben cok begendim.

bi tek kalorifer yerindeki Ledler cok ugrastirmisa benziyor. bi ara o kadar sabrim olursa bende yapmak isterim