Astra F-sane iler lütfen okusun *****ÖNEMLİ****

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankarada ikamet ediyorum. sabah arabamın yanına geldiğimde çok üzücü bir olayla karşılaştım. Ön sol kapı üst tarfatan yaklaşık 10 cm acılmış, kapılar acık, direksiyon arka koltıukta. koltuklar yağ içinde :(. Anladık ki gece arabaya hırsız (sütsüz, baba adı hanesi boş) girmiş. Polşs geldi parmak izi yok. Aracı kontrol ettim çalınan bişey yok. Bagaj açılmamış dahi. Torpido aynen duruyor. Vesselam bişey almamış. Amaç arabayı götürmek. Neuyse kasko vardı servise gittim. Adam "Allah allah abi senin direksiyon duruyor mu" dedi usta. "Evet" dedim. şanslıymışsın dedi. Meğer bir önceki geceAnkara da başka bir sedan astra F ye girmişler. Onunda direksiyon yok. Merğer direksiyon milinin yanında kontak varmış. O kırılırsa kontak boşa çıkıyormuş. Böylece arabayı götürüyorlar. Ancak direksiyn mili kırılınca bırakıp gitmiş. Anlaşılan Astra F sedan siparişi var bu kansızlara. Lütfen araçlarınıza bu aralar dikkat edin.. Ankara dan selamlar.

Son düzenleme:

Aras_SFİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun şerefsizler neleri akıl ediyolar . Direksiyon kırmak hee ??

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
dıreksıyonu kırarsa arabayı nsı goturuor yau neyse dıreksıyonu kırarsa garajdan cıkaramaz bızım arabayı zaten:D

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten amaç direksiyonu kırmadan anahtar yuvasını kırıp devre dışı bırkamka. sonra duz kontak sonrası malum ALLAH esirgesin. Bu direksiyon ordan kendini bıraktığı için daha fazla uraşmayıp gidiyo.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun :S üzücü bir durum. Sağolun uyardığınız için. Ama gerçi değişen birşey olmadı bizim F için. Apartmanın otoparkında yatıyor. Alarm bahçe kapısı arabayı gören 2 kamera gayet aydınlık bi ortam ve kasko. Gelen hırsıza hoşgeldin derim artık :D okadar cesaret edemezler sanırım :D

bu arada şu kapı esnetme olayı hep aklımda çok rahat şekilde araya birşey sokup esnetebiliyorlar. Tehlikeli

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya canını sıkmak istemem abi. bunlar biraz profosyonel galiba. tek parmak izi çıkmadı. Arabada çalınan karıştırlan tek bişi yok. Dikkat ederseniz astrranız için ii olur.. Evlerden uzak...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Barış. Bu kansızlarla uğraşmak bu şartlarda imkansız gibi. Yeni Ankara emniyet müdürü park yasağı, ilgisiz yerlerdeki radar uygulamaları ile göz boyacağına asayişe biraz daha el atsa iyi olacak. Klasik olacak ama elimizden "cana gelmesin mala gelsin" demekten başka bir gelmiyor :(.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun tür insan dışı varlıklar var malaesef insan demek içimden gelmiyor. Zaten içimizden geleni söylersek uyarı alırız kesin.Geçmiş olsun Allah daha beterinden korusun en azından sağlığınız yerinde bundan daha önemli bir şey yok zaten.