Astra f Sfi & Astra H 1,6 t 180hp sizce hangisi ..

Astra f sfi mi yoksa & Astra h 1,6 t 180 hp mi ...

• Kullanılan toplam oy
    36
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ERDinç77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı olmazsa o zaman, 2.0 turbolayla denerim deyip istanbula davet etmeyin, denerim diyosanızda bu iş böyle olur, napalım yani siz ağzına kadar chipini eksozunu, manifoldunu filtresini yapın,yetmesin 900-950 kg ya düsürün, biz de zır stock 1300 kg arabayla mı gelelim!

Son düzenleme:

Emre-G

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı olmazsa o zaman, 2.0 turboları kestirmiyin gözünüze, denerim diyosanızda bu iş böyle olur, napalım siz ağzına kadar chipini eksozunu, manifoldunu filtresini yapın,yetmesin 900-950 kiloya düsürün, biz de zır stock 1300 kg arabayla mı gelelim!

900-950 kilo mu:) kimsenin gözüne bişey kestirdiği yok, öyle olsa madem 2.0 turbosun gel stock turbolu c20let astra ile deneyelim eski ile yeni arasındaki teknoloji farkını görelim ne dersin?

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
2.0 bnm aracım onla da deneyelim, nasılsa yumusak yeni nesil opeller.

Hem de çok yumuşaklar ;)

Ama ne kadar yumuşakta olsalar turbo ile aynı hacimde turbo olmayan bir otomobile meydan okumak sizin için ne kadar gururlanılacak bir şey ise benim içinde böyle bir iddiaya girmek o kadar gereksiz :rolleyes:

Ama yumuşakmı değilmi diye çok görülmek isteniyorsa benim LET ile deneyelim bakalım görelim neymiş şu yeni turbo 2.0 ınız :cool:
Üstelik size bir kolaylık daha sağlıyorum ama bu defa kalkışta değil uzunda turbosuz calibra ile denemeye de hazırım ve bu şekilde hem turbolu ile turbosuz ve aralarında en azından 15 yıl üretim farkı olan hiç adil olmadığı halde girişmeye kalktığınız kıyasınıza da cevap vermiş olurum

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu dağılmamalı bence.

ve madem olay teknolojiyi görmek opelin yaptığı stock halleriyle denenmeli.
onun dışında konu ile ilgili düşüncem zengin olan kazanır şeklinde olur:D:D:D

xerox

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hem de çok yumuşaklar ;)

Ama ne kadar yumuşakta olsalar turbo ile aynı hacimde turbo olmayan bir otomobile meydan okumak sizin için ne kadar gururlanılacak bir şey ise benim içinde böyle bir iddiaya girmek o kadar gereksiz :rolleyes:

Ama yumuşakmı değilmi diye çok görülmek isteniyorsa benim LET ile deneyelim bakalım görelim neymiş şu yeni turbo 2.0 ınız :cool:
Üstelik size bir kolaylık daha sağlıyorum ama bu defa kalkışta değil uzunda turbosuz calibra ile denemeye de hazırım ve bu şekilde hem turbolu ile turbosuz ve aralarında en azından 15 yıl üretim farkı olan hiç adil olmadığı halde girişmeye kalktığınız kıyasınıza da cevap vermiş olurum

baya abartmışsın atmosferik calibranın gtc karşısında hiç şansı yok uzunda nasıl geçicen :D

ERDinç77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
900-950 kilo mu:) kimsenin gözüne bişey kestirdiği yok, öyle olsa madem 2.0 turbosun gel stock turbolu c20let astra ile deneyelim eski ile yeni arasındaki teknoloji farkını görelim ne dersin?

Hem de çok yumuşaklar ;)

Önce uslubunuzu düzeltirseniz sevinirim, yumusaklar fln böyle gereksiz konusmaya devam etceksiniz, konusmanın benim acımdan anlamı yok.

Arkadaslar konuyu 1,6 turbo gtc vs astra gsi diye acmıssınız.Bizim yürümeyen,235 de kesilen gtc lerimize demediğinizi bırakmamıssınz ve 1.6 turbo gtc arayısına girilmiş denemek için ve kimse cıkmamış, ben de 2.0 turbo gtc aracım var denemek istermisiniz,Sizin bol nefesli, 240 ı yokus yukarı gören atmosferik gsi larınız la kabul ettiniz simdi iş ciddiye binince,ne c20 letli gsi kaldı gt30r lı vectra kaldı,madem öyle adil değil deneyelim demeyin, Ben c20letli gsi veya calibrayı ı geçerim denerim demiyorsam, siz de denemiyeceniz arabaya buraya buyrun istanbula gelin yazmayın.

Bu arada sağladınız kolaylık içinde cok tesekkürler, turbosuz calibrayla da yürürüm her zaman uzunda kısada kadranı kırana kadar gideriz,yol olursa,gerci buna da tamam dedim,simdi c20letli calibrayla deneyelim dersiniz ya!

xerox

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
stok astra gsi 2,0 turbo gtc yi geçemez ama 1,6 turboyu geçebilir bunu herkes kabul ediyor sanırım nede olsa tork farkı var uzunda çok zor.

Emre-G

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önce uslubunuzu düzeltirseniz sevinirim, yumusaklar fln böyle gereksiz konusmaya devam etceksiniz, konusmanın benim acımdan anlamı yok.

Arkadaslar konuyu 1,6 turbo gtc vs astra gsi diye acmıssınız.Bizim yürümeyen,235 de kesilen gtc lerimize demediğinizi bırakmamıssınz ve 1.6 turbo gtc arayısına girilmiş denemek için ve kimse cıkmamış, ben de 2.0 turbo gtc aracım var denemek istermisiniz,Sizin bol nefesli, 240 ı yokus yukarı gören atmosferik gsi larınız la kabul ettiniz simdi iş ciddiye binince,ne c20 letli gsi kaldı gt30r lı vectra kaldı,madem öyle adil değil deneyelim demeyin, Ben c20letli gsi veya calibrayı ı geçerim denerim demiyorsam, siz de denemiyeceniz arabaya buraya buyrun istanbula gelin yazmayın.

Bu arada sağladınız kolaylık içinde cok tesekkürler, turbosuz calibrayla da yürürüm her zaman uzunda kısada kadranı kırana kadar gideriz,yol olursa,gerci buna da tamam dedim,simdi c20letli calibrayla deneyelim dersiniz ya!

şahsım adına konuşayim beni bi 2.0 turbo gtc geçse umrumda olmaz geçilirim diyede denememezlik yapmam sen yine haber ver istanbula geldiğinde deneriz. filtre egzoz chip var benim arabamda başka bişey yok.
şimdi dersen ki sende filtre egzoz chip var ben stockmu olcam, işte o zaman derim ben stock c20let verelim diye kusura bakma.

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istediğniz oluyor işte,ortalık karıstırmak için bütün postlarınız. gsi ınız var sanırım, özellikle sizinle denemek istiyorum,imkanınız varsa siz de gelin istanbula, bakalım ondan sonra buraya, araya 5 tır girer,yazık olur gtc ye direk satmaya gider fln yazabilcekmisiniz.

erdinc bey siz beni yanlış anlıyorsunuz konuyu acan ben yürümek isteyen arkadaşlar buradaki mesele şu rollingte kim alır 1.6 gtc alırsa tamam zaten konu kapanacak direk idda var kaybedecem ikincisi ise şu benim gsim vardı sattım bu kadar basit yoksa ben burada huzursuzluk cıksın istemem ki dikkat edersiniz ki bölüm sorumluyum böle bişey olmasını asla istemem konu amacının dışına cıkmasın saygılar ...

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buarada gtc satmaya gider derken ben emre ile yürümeniz acısından dedim yoksa gtc satılacak bi arac deildi ki opelin her arabası kendi klasmanında iyidir ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...