Astra f Sfi & Astra H 1,6 t 180hp sizce hangisi ..

Astra f sfi mi yoksa & Astra h 1,6 t 180 hp mi ...

• Kullanılan toplam oy
    36
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

palamut

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.erzincantuningsofrasi.net
Bak kendin söylüyorsun Türkiye de ki en hızlı opeller sizdeymiş ama onlarda burada savunduğunuz GTC veya OPC değilde nedense 20LET miş o kadar modifiye yaparken ve GTC yi savunurken bunu hiç mi fark etmediniz :cool: Yalnlız ben Türkiyede ki en hızlı opellerin sizde olduğuna katılmıyorum çünkü öyle olsaydı 106 ile hiç kıyaslamıyor olurdunuz :)

Bir de ben 5 yıl değil 15 yıl önce bile fazlasıyla amatör değildim ve siz 20 XE geri derken ben bugün sizin henüz üzerinde çalışma yapmadığınız ama en yeni teknoloji olarak gördüğünüz LNF in ve diğer DIGT lerin de içindeyim öyle de bir durum var şimdi ne olacak :rolleyes:

Neyse bu konu fazla uzadı ben sizi uğraşan gençler olarak görüp uğraşıpta fark edemediğiniz bazı şeylere karşı uyandırmaya çalıştım ama siz fanatiklik olarak algıladınız, olabilir yapacak birşey yok zamanla kendiniz öğrenirsiniz benden bu kadar :cool:

106yla kıyaslanan xe koçum bizimkiler let ne olduğu ortada

bulabildiğin en hızlı opeli getir mümkünse senin olsun en azından sen sürebiliyo ol senin olmadığı zaten ortada

ordan notere geçeriz....

boş konuşuyosun.

uğraşan gençlermiş

Moderatörün son düzenlenenleri:

ERDinç77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar istanbuldayım,bugün aksam bol nefesli gsi larınızla deneme yapabiliriz,internete giremiyorum,numaramı benimle denemek isteyen emre arkdasımıza p.m atıyorum...

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
106yla kıyaslanan xe koçum bizimkiler let ne olduğu ortada

bulabildiğin en hızlı opeli getir mümkünse senin olsun en azından sen sürebiliyo ol senin olmadığı zaten ortada

ordan notere geçeriz....

boş konuşuyosun

uğraşan gençlermiş

Benimkini ben kullanırım ama sanırım bu gidişle seninkini de ben kullanacağım !

laflara dikkat başka lafa gerek yok

Moderatörün son düzenlenenleri:

palamut

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.erzincantuningsofrasi.net
Benimkini ben kullanırım ama sanırım bu gidişle seninkini de ben kullanacağım !

laflara dikkat başka lafa gerek yok

sen bizi bu kadar küçümsüyosan ortaya daha fazlasını koyman lazım bence.

her dediğimize yanlış dedin

yetmedi becerememişsiniz dedin :D

sen yap ta görelim...

uzamasınında anlamı yok zaten kimin ne olduğu ne yaptığı ortada

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuda emrenın adı gecıyorsa benım gordugum en hızlı turgo gsi onda dıye bılıyourmm + turbo gsi olarak selımın gsi de cok cıddıı yuruyor ıskenderundakı mehmetın arabada cok guzel yuruyor nvl odaıyıdır baska ne kaldıkı gsi bırde bı kırmızı gsi vardı let yaptılar sonra ne oldu bılmıurm sonuc hızlı deyılll adam gıbı saglıklı yurumesıdır

VECTRAGTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne kadar terbiyesizce kelimeler hepiniz ne soylediginizi bilecek yastasınız ayıptır bolum sorumlusu arkadas yukarıda yazan kelimeleri (tass.. kocum) gormuyormusun ayıptır ne bicim tartısma bu araclar gelir denersiniz olur biter .....yaslarnıza bakıyorumda eger dogruysa sizlere hic yakısmıyor c20 xe sonucta kullandığınız aracların motorları let dahi olsa araclarınız yapmayın arkadaslar gtc o kadar hızlı degil ben sonuc astra gsi alacagına inanıyorum cıkın gorelim abuk sabuk konusmalara gerek yok

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
hoop :)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar istanbuldayım,bugün aksam bol nefesli gsi larınızla deneme yapabiliriz,internete giremiyorum,numaramı benimle denemek isteyen emre arkdasımıza p.m atıyorum...
benim aracım rodajda ama ben de merak ettim bir denemek isterim, kısa şanzıman yaptırdım sanki hızlanması ve devir cevirmesi eskiye nazaran cok iyi oldu müsait bir akşam gazlayalım burada olursanız gerçi sizin 2.0 beni rahat geçer ama bakalım benimki ne alemde.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuşmalar da çok tatsız bir hal almış Cüneyt abiye katılıyorum aracı yürütmek sorun değil ki bastırırsın parayı alırsın kiti yürütürsün kimse amerikayı yeniden keşfetmiyor ki neyse Cengiz abi sana da benim aracımla ilgili desteklerinden,tavsiyelerinden ötürü çok teşekkürler sayenizde sorunu çözdüm...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...