Astra F ye Cruise Control

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar. Çok uzun zamandır hayal ettiğim ancak bilgi, yetenek ve usta eksikliğinden dolayı sadece hayal olarak kalan bir uygulamayı, değerli ve yetenekli ustalarım sayesinde hayata geçirdik. Şu anda tüm işlevleriyle beraber çalışan bir Cruise Control üm var. Dün gece havaalanına gittim. Deneme şanzım oldu. Hafızadaki hıza getirme, koldan hız artırma ve eksiltme, koldan resetleme, frenle devre dışı bırakma özelliklierinin tümü çalışıyor. Buradan emeği geçen değerli ustalarıma teşekkürlerimi sunuyorum.

Son düzenleme:

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl oldu o iş ya?
nerde yaptırdın kaça patladı vs.vs. bizimkiler mekanik değil mi cruise nasıl takılıyor ki??

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan merhaba. bende aynı seinin gibi uzun zaman araştırdım ve tam ümitisizliğe kapılmışken bir üstadım olabileceğini ve kendi aracında uğraştığını söyledi. Sonra uzun uğraşlar sonucu yaptı. İnanamadım tabi. Dened,ik test ettik sistem on numara çalışıyor. Sonra yine uğraşılar ve emekler sonucu, inciği boncuğu işçiliği falan hepsini tahminen 550 civarında malettik. Nasıl oldu mantığı nedir derseniz inanın konu hakkında teknik alt yapım yok. Ancak bildiğim aracımın üzerinde şu an ve gayet sağlıklı çalışıyor. İlgilenirseniz takan ustaya yönlendirebirim. Tüm malzemeleri kendisi tedarik etti sağolsun. Çok uğraştı Hakan gerçekten. Ancak değdi, çok büyük keyif :)

Son düzenleme:

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
şaşırdım

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük süpriz

ama manuelde daha zor olabilir :rolleyes:
550tl de bu ara büyük para benim için.

bünye toplanır da arabada fanteziye girersem yönlenirim senin ustaya :) güle güle kullan, baba bi modifikasyon olmuş bence.

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim. Darısı isteyipte hedeflerine ulaşamıyanların başına.

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
iyiymiş güle güle kullan