Astra G 1.4 Twinport nasıl bir araçtır

• Konuyu başlatan matias
  • Başlangıç tarihi

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aracı alacağına 03-04 astra g elegance almak çok daha akıllıca olur

M

matias

Bilgi Girilmemiş
Muhammet abi eksileri nelerdir.benim bütçe max17-18 bin tl vectra yaşından dolayı biraz uzak kalıyor bana astra daha iyi olur..

M

matias

Bilgi Girilmemiş
evet bakıyorumda biraz araç genç olsun düşüncesindeyim yani 2001 model bir araç bugun 9 yaşında ve ufak tefekleri olcaktır diyorum ..

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
1,4 G 2008 twinport araçı olarak sanırım burada devreye ben giriyorum.
donanım bazında
Sis farı yok,
Direksiyondan kumanda yok,
2 cam elektirkli,
yol bilgisayarı yok,
jant yok,
cift hava yastığı

onun haricinde bende bertoloneyede bindim 2001 editation hiç bir farkı yok.

Birde arabadan ne istediğin önemli performans istiyorsan zaten 2.0 dan aşağı araç bakma, ama ben aracı düzgün kullanırım hızla işim olmaz diyorsan 10 numara araçtır.
Hızla işim olmazdan kastım araba basmıyor diye bişi yok ben 220 kadranda 240 yaptım. fakat şehir içinde dur şunula kapışayım dur şuna makas atayım gibi atraksiyonlara girmeni tavsiye etmem.

Evet Yukarıda da dedikleri gibi daha uyguna jan janlı versiyonları var fakat 1 2001 model araç bineceyime 2006 model araç binerim arada 45.000km fark var. bu 45.000km bile arabayı yıpratmaya yeter.

M

matias

Bilgi Girilmemiş
1,4 G 2008 twinport araçı olarak sanırım burada devreye ben giriyorum.
donanım bazında
Sis farı yok,
Direksiyondan kumanda yok,
2 cam elektirkli,
yol bilgisayarı yok,
jant yok,
cift hava yastığı

onun haricinde bende bertoloneyede bindim 2001 editation hiç bir farkı yok.

Birde arabadan ne istediğin önemli performans istiyorsan zaten 2.0 dan aşağı araç bakma, ama ben aracı düzgün kullanırım hızla işim olmaz diyorsan 10 numara araçtır.
Hızla işim olmazdan kastım araba basmıyor diye bişi yok ben 220 kadranda 240 yaptım. fakat şehir içinde dur şunula kapışayım dur şuna makas atayım gibi atraksiyonlara girmeni tavsiye etmem.

Evet Yukarıda da dedikleri gibi daha uyguna jan janlı versiyonları var fakat 1 2001 model araç bineceyime 2006 model araç binerim arada 45.000km fark var. bu 45.000km bile arabayı yıpratmaya yeter.

Murat abi aynı senin gibi düşünüyorum hızla falan işim olmaz önemli olan konfor zaten aile arabası olcak yol bilgisayarı çok sorun değil navigasyon alınıp takılabilir önemli olan benim için yaşının genç olması.

M

matias

Bilgi Girilmemiş
birde abs var değilmi bu araçlarda.

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba,öncelikle giraya katılıyorum maalesef g kasanın en boş modellerinden biri verdiğiniz ilandaki araca okadar para vermeye yazık 2,elide enjoy ve eleganceye göre daha zayıftır 1.4 ile 1.6 arasında çok yakıt farkı yok inan ama sürüş keyfi farkı var ve göz zevki tabii çelik jantlar,ön sis farları plastik yerine krom kaplı iç kapı kolları 4 cam otomatiği,elegancede digital klima,senin aracın ayna kapağı bile boyalı değil anla artık herşeyin en düşüğü yani aşağıdaki linklerde bir enjoy birde elegance var ben olsam sırf 2006 diye o parayı bomboş bir araca vereceğime 2004 model olan bu araçlardan birini yada benzerlerini tercih ederdim paran peşinse iyi bir pazarlıkla istediğin fiyata çekebilirsin son karar senin tabii kolay gelsin.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...inden-orjinal-opel-astra-twinn-28501032/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-astra-2004-opel-astra-1-6-sedan-njoy/detay

M

matias

Bilgi Girilmemiş
merhaba,öncelikle giraya katılıyorum maalesef g kasanın en boş modellerinden biri verdiğiniz ilandaki araca okadar para vermeye yazık 2,elide enjoy ve eleganceye göre daha zayıftır 1.4 ile 1.6 arasında çok yakıt farkı yok inan ama sürüş keyfi farkı var ve göz zevki tabii çelik jantlar,ön sis farları plastik yerine krom kaplı iç kapı kolları 4 cam otomatiği,elegancede digital klima,senin aracın ayna kapağı bile boyalı değil anla artık herşeyin en düşüğü yani aşağıdaki linklerde bir enjoy birde elegance var ben olsam sırf 2006 diye o parayı bomboş bir araca vereceğime 2004 model olan bu araçlardan birini yada benzerlerini tercih ederdim paran peşinse iyi bir pazarlıkla istediğin fiyata çekebilirsin son karar senin tabii kolay gelsin.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...inden-orjinal-opel-astra-twinn-28501032/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-astra-2004-opel-astra-1-6-sedan-njoy/detay

abi öncelikle teşekkürler sürüştede fark var dediğine göre ozaman baya bir farkediyor aracı nakit alıcam ama dediğim gibi max 18 bin tl olabilir o linkteki araçlar 20 üstü ve ne kadarda peşin olsa dediğim fiyata düşceğini sanmıyorum .

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
birde abs var değilmi bu araçlarda.

Evet ABS var... Evet örnek gösterdiğiniz araç biraz tuzlu büyük ihtimal tok satıcı bende 2008 araçımı 24.000TL satıyorum. Tok satıcıyım . Kasa tükendiği ve çok tutulduğu için fiyatları bu kadar yüksek, Şimdi arkadaş konfor demiş fakat jant sis farı dikizlerdeki araç rengi olması gibi şeyler konfor değildir.
Klima, 4 cam otomatik konfor evet ama 2 cam otomatik kötü bir şey değil zaten bu sıcaklarda camı acmak bile istemiyorsunuz Digital klima kullanmadığım için bir yorum yapamayacağım, Fakat ben klimayı hep rolantide çalıştırıyorum ve arabayı buz gibi yapıyor.

Ben yine tekrar ediyorum 2001 ve 2006 model arasında 5 sene fark var.