Astra g aİrbag kapaĞi yardim

abdurrahmanulupinar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ANKARA ASTRA G NİN AİRBAG KAPAĞINI NEREDE TAMİR ETTİREBİLİRİM
HERKEZ YIRTILAN KORNA YERLERİNİ TAMİR ETMEMİ ÖNERİYOR BİLDİĞİNİZ BİYER VARSA GİDİP YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM :bir: ŞU AN ÇOK KÖTÜ GÖRÜNÜYO KAPAK :mad:

BassBoost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben geçen airbagi söktüm fazla büyük olmasa da müdahale etmessem büyüyebilecek bir delik vardı sol korna butonunda,kapağı söktükten sonra korna butonunu dıştan bantladım,arka tarafından plastik eriterek yırtık olan kısmı doldurdum,mükemmel olmasada yırtık görüntüsü gitti şimdilik bi sorun çıkartmadı.

abdurrahmanulupinar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben geçen airbagi söktüm fazla büyük olmasa da müdahale etmessem büyüyebilecek bir delik vardı sol korna butonunda,kapağı söktükten sonra korna butonunu dıştan bantladım,arka tarafından plastik eriterek yırtık olan kısmı doldurdum,mükemmel olmasada yırtık görüntüsü gitti şimdilik bi sorun çıkartmadı.

FAST CARE oto mini onarım den bir arayıp sorun derim. Ben ufak bir tamirat yaptırmıştım.
Boş zamanımda arayacağım sol korna butonu ufak bi yırtık ama çok kötü görünüyor orjinal gibi tamir edmezlermi acaba ?

abdurrahmanulupinar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şöyle profesyonel olsun yoksa 150 tl ye kapak alcam bazıları deri falan yapıştırıyor onlar hiç hoşuma gitmiyor ilginiz için teşekkür ederim

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
30 liraya komple kapak yan sanayii satılıyor, biraz basit duruyor ama kötü değil. Hava yastığını açar mı bilinmez.