Astra G amortisör, bilstein mi GM mi?

forever33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Astra G aracımın ön amortisörleri bitik değiştirmek istiyorum. İnternet üzerinde GM ön amortisör çifti 250 tl (+ kargo), birde burada bilstein marka buldum çifti 200 tl dediler.

Sizce GM mi taktırayım yoksa Bilstein mi? Hangisi daha sağlam ve konforlu olur?

Birde bilstein i satan parçacı bana bilstein zaten astra g nin orjinal amortisörleridir dedi. Yani GM kendi üretmiyor bilstein den alıyor ve GM damgası basıp piyasaya sürüyor dedi. Bu doğru mu? Konuyu bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim...

canbabaaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle bilstein ALMA!!! bende değiştiriceğim zaman araştırdım burdan bilsteini çok methediyodu arkadaşın biri. bende gittim aksaraya parçacıya aldık neyse taktırdık, fazla geçmedi arkalardan düz yolda bile tıktıktık ses gelmeye başladı. orjinal amortisör taktırdı peder arkalara ses kesildi, söken tamirci abi bu bilsteinler çin malı biz takmıyoruz bile demiş fırlatmış atmış, yani pedere rezil oldum. öndende ses geliyo tümsekte çukurda eskisi gibi değil, şuan bilstein var önde, değişince ses kesilicek eminim.

DalyaNTurguT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 1 sene önce komple amortisörleri değiştirdim. Orjinal olsun diye GM taktırdım. Çok sert geldi bana, konfor arıyorsan GM tavsiye etmem ama, yol tutuşu iyi yinede karar senin...

yasin90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 1 sene önce komple amortisörleri değiştirdim. Orjinal olsun diye GM taktırdım. Çok sert geldi bana, konfor arıyorsan GM tavsiye etmem ama, yol tutuşu iyi yinede karar senin...

normalde de serttr opel amortisörleri, bu sertlik size güvnlk yani yol tutusu olarak döner ;)