Astra g arka tiz hoparlör

safakdahi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 model astra g enjoyda arka kapılardaki açma kolunun orda bulunan tiz hoparlörlerden ses gelmiyor. Ön kapıdaki tizlerden ses geliyor. Aceba arkalardaki tiz hoparlör yuvaları boş mu?

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Enjoyum yok ama boş olmaması lazım.Boşsa yada bozuksa sizde alıp değiştirebilirsiniz.

snbastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
benim araçta boştu.Fakat kendim for x twitterları kabından çıkarıp silikon yardımıyla montaj yaptım.

safakdahi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana da boş gibi geldi zaten. Aceba fabrika çıkışı mı öyle? Nasıl taktın birader, alttaki hoparlörden mi kablo çektin?

myalcin85

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
malesef ki boş, eğer amfiye girmiyeceksen 5tl lik küçük tweeterlar tam oluyor oraya, kesip biçip yapıştırmaya da gerek kalmıyor kenarındaki tırnaklara da denk geliyor, amfiye gireceksen de ben jbl kompenantların tweetarlarını silikon ile tutturmuştum, ama dediğim gibi amfiye girmeyeceksen eğer hoparlörden paralel alarak halledebilirsin
işte resmi
KAMOSONIC-Ks-28-Tweteer-150-WATT-Oto-Hoparlor__30026375_0.jpg

Son düzenleme:

snbastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bana da boş gibi geldi zaten. Aceba fabrika çıkışı mı öyle? Nasıl taktın birader, alttaki hoparlörden mi kablo çektin?

alttali hoparlörden kablo çektim fakat ben bu 5 tl lik tweeterlardan takma taraftarı değilim çünkü yüksek seslerde tiz sesi sürekli ssssss sesine dönüyor ve rahatsız ediyor.
ben for x x20 yi kullandım.Metal kaplarından çıkardığında hemen hemen arkadaki yere uyacak büyüklükte kalıyor ancak bir iki işlemden sonra silikon yardımıyla da sabitlediğinde sorunsuz oluryor.

safakdahi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim arkadaşlar. Öndeki tizlerden çıkma bulup takmayı düşünüyorum tabi bulabilirsem. Elinde olan var mı?

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim astra cd de oralar dolu var yani