Astra G Ayak + Tavan + Kapı +Gündüz Far Ledleri Uygulama

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel çalışma olmuş iç kısımda kapı kolları aydınlatmasına bayıldı değişik bi ikir elinize sağlık :)

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlarınız için teşekkür ediyorum Semih Bey hemen sizin için ayak aydınlatmasının da fotoğraflarını ekliyorum :

Başka resim bulamadığım için bunu aydınlatarak yaptım renkli çizgiler kabloları temsil ediyor

Krg7pV.jpg

x39dM5.jpg

eN57NQ.jpg

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende beyaz şerit led ile ayak altı bagaj aydınlatmasını yaptım çok orjinal oldu. Sizin renkler biraz daha kişiye özel olduğunu belli ediyor :)

Güzel olmuş elinize sağlık :)

Bu arada Sisler xenon sanırım doğru mudur :)

Eğer xenon ise kaç K? 6000 mi 8000 mi?

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah iç ambiyans çok tatlı olmuş. Stoplardaki olay şahane =) Güle güle kullanın...

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkür ederim yorumlarınız için. Evet sisler xenon fakat kaçlık olduğunu bilmiyorum farları da sisleri de takarken sadece xenon olmasını istedim bir fikrim yok fakat aydınlatmaları orta derece iyi diyemem.

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Günaydın sevgili arkadaşlarım sayın büyüklerim
Yeni konu açmak istemediğim için buraya yazıyorum. Dün fark ettim arka farların köşesine koyduğum ledlerin 2 side fren yapınca sönüyor freni bırakınca tekrar yanıyor. Sanki fren yapınca farlara tam ters akım gidiyormuş gibi. Bunun bir çözümü var mıdır? aklıma gelen tek şey taa ön parklardan paralel almak oldu oda çok zor. Yardımlarınızı bekliyorum.

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta ellerine sağlık bi sorum olacaktı parkları sinyallere nasıl bağlayabilirim.

Hocam en güzel Amerikan Park modülü alın yalnız taş dirençli o çok ısınan modüllerden aman diyim almayın aracınız için sıkıntı yaratır ısınması vs.

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...sik-ayarli-ve-on-off-anahtarl-131038830/detay

Ben bu linkini verdiğim on-off düğmeli hatta sinyallerin ışık ayarlamalı (%0 - %70) modülden aldım çok kalitei bir ürün gerçekten.

Hilaloğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam en güzel Amerikan Park modülü alın yalnız taş dirençli o çok ısınan modüllerden aman diyim almayın aracınız için sıkıntı yaratır ısınması vs.

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...sik-ayarli-ve-on-off-anahtarl-131038830/detay

Ben bu linkini verdiğim on-off düğmeli hatta sinyallerin ışık ayarlamalı (%0 - %70) modülden aldım çok kalitei bir ürün gerçekten.

Satıcıyı tanıyorum kefilim, ürün kalitelidir.

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sinyallerle parkları amerikan park modülü ile bağlayabilirsiniz taş dirençli amerikan park ısınan bir modül. Ben taş dirençli modülü kulanıyorum. Ustanıza riza edin uzatma kabloyla aşağıya sarkıtsın modülleri. Benim modüller radyatörle tampon arasındaki boşlukta duruyor sıkıntı çıkartmıyor.Elim yatkın derseniz hiç ustalarla uğraşmayın 20 liralık modüleri 70 liraya taktılar üstüne birde sinyale kablo çekerken arabamı çizdiler. Kablolarıda istediğiniz gibi uzun uzun bağlarsınız kafanız rahat eder. Modüllerle birlikte şemaları geliyor zaten