astra g corsa b benzin pompasından minyatür şelale yapımı hk.

adidas19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keyifli forumlar herkese elimde sıfır benzın pompası var bunu ustaların arıza şuradandır buradandır demesı yuzunden aldık elımızde kaldı bende düşündüm bu alt kısmından çalısırken benzını çekıyor ust tarafından verıyor bunu evımın bahcesıne şelale yapsamda motoru en alta koyup oradan suyu cekıp şelalenın ustune bıraktırsam diye dusundum sizce nasıl olur bu arada ilginç bir durum var evde bır kabı sudoldurup pompayı daldırdım ıcıne 12 v da verdım ama pompa çalısıyor yukarıya suyu vermıyor sızce bendemı var bır eksıklık yada yanlıslık.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boru bağlantısında falan sorun olabilir.fakat asıl önemli olan o alet suya dayanıklımı? bence değildir paslanır.

adidas19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
suya dayanıklı dıye dusunuyorum dış metal kısmı galvenız den yapılmıs yada benım adaptor 12v 350 mAh düşük mü geliyordur

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en az 5 -10 amper olması lazım adaptörün.ger.i basınç olmadığından o kadar akım çekmez ama olsun. o adaptör ona yetmez.ayrıca çıkış kısmının çapını daraltınki fışkırtsın.

adidas19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkur ederım sonradan benımde aklıma o geldı bı aku ornek 60-75 amper çekiyor 350 miliamper haylikucuk geliyor en guzelı bunu ben arac akusu ıle deneyeyım

adidas19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun deneme fırsatım oldu arac akusunden aldıgım 12 v ıle su dolu kaba daldırdıgım pompa super su cekıp fışkırtıyor.hatta basınc ne kadar dıye su çıkış deliğine parmagımla bastırdım yuzumu ıslattı ve ıyı basınc var sorun demkkı amper dusuklugundenmıs