Astra g far yükseklik ayar düğmesi calısıyormu :S

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sımdıye kadar hıc aracımın far yukseklık ayar dugmesını kullanmamıstım gecen bakım dedım ayar dugmesını 1-2-3-4 denedım ama bı degısıklık goremedım motor ses gelıyorda far aynı yerınde kalıyor asagı ınmıyor veya yukarı cıkmıyor ama onu oynatırken motor sesı gelıyor fardan acaba calısıyorda benmı farkına varamadım

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aksam vakti karanlik odlugunda arbanizin onunu duvara dondurun icinde far ayarlama butonu cevirin oyle daha belirgn olur

keyifli forumlar

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
en saglıklısı özgurun dedıgı gıbı yap gece duvarın karsısında dene

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten aksam denemıstımde bı kac yerde okudum soket felan demısler soket cıksa motor sesı gelmez herhalde

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Zaten aksam denemıstımde bı kac yerde okudum soket felan demısler soket cıksa motor sesı gelmez herhalde
soket cıkmişsa motor sesı gelmez yanı calışmaz hıc ya motorlar yerınden cıkmıştır yada motorun ömru bıtmıştır sıkışmıştır far tasını kaldıramaz zorlanma sesı varmı ?

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soket cıkmişsa motor sesı gelmez yanı calışmaz hıc ya motorlar yerınden cıkmıştır yada motorun ömru bıtmıştır sıkışmıştır far tasını kaldıramaz zorlanma sesı varmı ?

zorlanma sesı derken bı ses cıkıyorda fardan motor sesıdır herhalde

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
zorlanma sesı derken bı ses cıkıyorda fardan motor sesıdır herhalde
fardan ayırıp motorunu sokup dışarda denemek lazım motor bozukmu dıye dışardan calışıyormu yada fardan cıkmıştır yenıden takmak lazım fara denencek sen becerebılırsen bak derım yada elektırıkcıye götur baktır

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fardan ayırıp motorunu sokup dışarda denemek lazım motor bozukmu dıye dışardan calışıyormu yada fardan cıkmıştır yenıden takmak lazım fara denencek sen becerebılırsen bak derım yada elektırıkcıye götur baktır

bu sıralar vaktım yok ya gerek yok o zaman tesekkurler yardımlarınız ıcın

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende aracı ilk aldığım zaman denemiştim bende de ses gelmişti ve icraar yoktu,far seviyesi aynı yerdeydi,sonrasında ilerki günlerde arabada beklerken bi daha yapayım dedim bu sefer ses falan da çıkmadı öööleee duruyo :D
Rahatsız eden bir durum deil ama çalışmamasıda beni biyerden dürtüklüyo :)
Bu motoru farı açmadan içinden çıkarıp bakabilirmiyiz,yada sigortası yada fişi neyse nerede bunun,hiç ses gelmediğine göre herhalde elektrik gitmiyor.