Astra g fren balatasi hakkinda ?

abdurrahmanulupinar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ASTRA G ARACIMIZDA ARAŞTIRMALARIM VE TAVSİYELER SONUCU ATE FREN BALATASI KULLANMAYI TECİH ETTİK TOPLAMDA 10.000 KM DE BALATA BİTMEK ÜZERE BU NASIL OLABİLİR . 10.000 DE FREN BALATASI NASIL BİTER ASIL SORUM :mad:
ŞİMDİ BALATA OLARAK SİZCE HANGİ MARKAYI DENEMELİYİM
GM : KULLANILDI (SANIRIM YAN SANAYİYDİ 1 SENE DOLMADAN BİTTİ)
AC DELCO : KULLANILDI ( 1 SENE DE BİTTİ)
ATE (6/7 AYDA BİTTİ)
ŞİMDİ BOSCH YADA TRW Yİ DENEMEK İSTİYORUM DELPHİ DE OLABİİR SİZİN TAVSİYELERİNİZ NELERDİR ?
VE SİZİN FREN BALATALARINIZ KAÇ KM GİDİYOR ?
YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM .​

ckaracaev

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 TRW taktirdim, nisan ayinda hala kullaniyorum ancak marka farketmeden bu kadar cabuk balata nasil bitiyor? Bence diskleri ve fren sistemini kontrol ettirin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ckaracaev

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Soylemeyi unutmusum, 175 bindeyim astra g 2. balatam.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ercan1878

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 2. Balatayı 100 bin km de degiştirdim fakat bitmemiş di ses geliyor diye değiştirmişdim. Trw marka taktırdım. Fakat menmun değilim frene çok yükleniyorum zor tutuyor

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayağınızı fren pedalına bile değdirseniz balata yersiniz.
ankara istanbul'da balata çabuk biter. 20 25 binde yersiniz istanbulda mesela.
disklerini tornalattır değişmeden önce ;)

abdurrahmanulupinar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankarada yaşıyoruz genelde aracı babam kullanıyor daha önce Tipo muz vardı onda böyle bi sorun yoktu . Şimdi aklımda Fren balatası ve diskleri TRW ile sıfırlamak geliyor . Sizce nasıl olur

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trw sevemedim fren balatasında çabuk ses yapıyor. corsaya opar aldık bende 206'ya seramik balata aldım 5 bin km oldu geçen söltüm baktım hiç erimemiş :D

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlginç 10binde balata bitmesi,ATE eğer orjinali ise tevsiye ederim birinci sınıf marka dır,Ama diskleri torna yerine yenisi derim

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
valla ne hikmetse benim balatalarda 1 sene olmadan bitti. bende trw almıstım. ben aracın otomatik vites olmasına yoruyodum cokta alakası yok ama kendimi avutuyodum :)) şimdi balatalardan ses geliyor haturhutur bve fren pedalı debriyaj gibi oldu yarıdan sonra fren tutmaya baslıyor. muayeneden sorunsuz gecti ama bana fren performansı cok kotu geldi astra g nin

abdurrahmanulupinar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlginç 10binde balata bitmesi,ATE eğer orjinali ise tevsiye ederim birinci sınıf marka dır,Ama diskleri torna yerine yenisi derim

Yanılmıyorsam daha önce bir konuda sizin ate hakkında görüşlerinizi dikkate alarak ate balataları satın aldım. Ötme yok fren performansı güzel ama anlamadığım bir şekilde çabuk bitiyor balatalar bugün dikkat ettim babam çok seri kullanıyor ve sert frenler yapıyor sanırım bu yüzden. Balatanında orjinal olduğuna eminim. Tornaya hiç bir zaman sıcak bakmadık bakmıcazda . Brembo disk bulursam brembo alıcam balatalarda halen kararsızım