Astra G hava çıkış ızgaraları nasıl sökülür

dogusgc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e baydan krom kaplama 4 tane hava çıkışı aldım. çıkmacılar bu hava çıkışı yerlerinin tanesine 40 tl istediler. ben 60 tl ye 4 tane sipariş ettim.
%21B72qfLQCWk%7E$%28KGrHqJ,%21hoEyrkhJTRNBM1b9HmG9g%7E%7E0_12.JPG

bunlar elime ulaştı ama eskileri söküp bunları nasıl takacağım bugün biraz uğraştım kırmadan nasıl çıkaracağım bulamadım.
yan ızgaraların oradaki bölümlerin yandan bir vida içinde birer vida daha var ama halen birşeyler tutuyor kırılacak diye uğraşmadım nasıl söküleceğini bilen birisi yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleme:

Kamikaze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eline güsel bi kargo burnu al tam ortalarından tutucak sekilde sıkı bir şekilde kendine çek cıkar onlar yerinden kromlarıda aynı sekilde önce bir tarafını oturt daha sonra diger tarafının üzerine bastır yerine oturur. ya da yine kargo burnu ile tut sag veya sol tarafından torna vida ile hafif esnet çıkar.

dogusgc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eline güsel bi kargo burnu al tam ortalarından tutucak sekilde sıkı bir şekilde kendine çek cıkar onlar yerinden kromlarıda aynı sekilde önce bir tarafını oturt daha sonra diger tarafının üzerine bastır yerine oturur. ya da yine kargo burnu ile tut sag veya sol tarafından torna vida ile hafif esnet çıkar.

çok teşekkürler kırılacaklar diye çekmemiştim ben.
Şimdi çekip çıkartırım yerinden. :)

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Nasil?

Kolayca cikdi mi?