Astra G için AP Marka yay nasıl?

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostlar bu ap marka yay nasıl ? 5 cm olanı var. Takmamı tavsiye eder misiniz ? Çok sert diyorlar amasörlere zararı olur mu? Araç bu tavsiyeniz nedir
vy9u7u6a.jpg

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Vallahi herkes genel olarak Vogtland'ın kaliteli oluşunda birleşiyor genelde. Eibach ve Vogtland harici pek kaliteli gibi görünmüyor gözüme, bence bu masraf bir defa edileceği için parasından kaçılmamalı :)

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallahi herkes genel olarak Vogtland'ın kaliteli oluşunda birleşiyor genelde. Eibach ve Vogtland harici pek kaliteli gibi görünmüyor gözüme, bence bu masraf bir defa edileceği için parasından kaçılmamalı :)

Doğru diyorsun Uygun fiyata düştü bu ap almadan önce bi danışayım dedim. Zaten astra g sert geliyor bana bide bu ap gelirse hiç yapamam heralde :) teşekkürler yorum için.

ALYhsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende mavi ap 5cm yaylar var, yeni nesil ap'leri bilmiyorum fakat mavi renkli olanlar gayet kaliteli. taktıktan sonra orijinal halinden daha iyi oldu araç daha tok daha oturaklı daha olgun :D, amortisör takozlarını da billstein taktırmıştım.

kasislere ve çukurlara dikkat ettiğin sürece sıkıntı yok, fakat astra g normalde sert bir araç o yüzden pekde yumuşaklık beklememek lazım ama orijinal haline göre iyi.

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende mavi ap 5cm yaylar var, yeni nesil ap'leri bilmiyorum fakat mavi renkli olanlar gayet kaliteli. taktıktan sonra orijinal halinden daha iyi oldu araç daha tok daha oturaklı daha olgun :D, amortisör takozlarını da billstein taktırmıştım.

kasislere ve çukurlara dikkat ettiğin sürece sıkıntı yok, fakat astra g normalde sert bir araç o yüzden pekde yumuşaklık beklememek lazım ama orijinal haline göre iyi.

Orjinal halinden çok mu fazla eksiliyor konfor ? Dediğin gibi zaten sert araba

By_FresH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
H&r veya Vogland kardeşim ikisinide kullandım kalite olarak üst seviye konfor olarak eksilme yok aksine yol tutuş daha iyi H&R 5 cm düşürüyor Vogland ön 4 arka 3,5 mersindesin bildigim kadarıyla gelip gidiyorum bir ara istersen benim araca bin vogland var bende fikir olsun :)

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
H&r veya Vogland kardeşim ikisinide kullandım kalite olarak üst seviye konfor olarak eksilme yok aksine yol tutuş daha iyi H&R 5 cm düşürüyor Vogland ön 4 arka 3,5 mersindesin bildigim kadarıyla gelip gidiyorum bir ara istersen benim araca bin vogland var bende fikir olsun :)

Teşükkürler yorum için. Evim mersinde ama ben Sürekli mersinde değilim manisada iş-okul uğraşıyorum Vogland tavsiyen için teşekkür ederim inceledim forumları herkes vogland diyor :)

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yay 5 lik düşünülürken konforu önemsemek garip geldi..konforu gectim 5 lik yayla aracınıza acıcaksınız..tak tuk çukur tümsek içiniz gidicek..yay taktım kasislere dikkat edeyim aman altı vurmasın diyerek olmuyor bu iş..30 la 40la giderim yollarımız kaymak gibi dersen 5lik tak..ama bana sorarsan bende 35 lik var..altının sürtmesi umrumda degil.yeterki hızlı bi şekilde cukura tümsege girmiyim.

OzanKILIC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yay 5 lik düşünülürken konforu önemsemek garip geldi..konforu gectim 5 lik yayla aracınıza acıcaksınız..tak tuk çukur tümsek içiniz gidicek..yay taktım kasislere dikkat edeyim aman altı vurmasın diyerek olmuyor bu iş..30 la 40la giderim yollarımız kaymak gibi dersen 5lik tak..ama bana sorarsan bende 35 lik var..altının sürtmesi umrumda degil.yeterki hızlı bi şekilde cukura tümsege girmiyim.

Konfor orjinal gibi olmaz biliyoruz tabikide ama aşırı fark yaratırmı o var