Astra G için yol bilgisayarı tamircisi

chronicgenius

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbulda bir arkadaşım yenisine gerek kalmadan bir ustaya yaptırmışlar yol bilgisayarlarını acaba aynı şekilde İZMİRde bu sorunun üstesinden gelebilecek (yeni yol bilgisayarı takılmadan) birileri var mı???Bu arada problem zannedersem pixellerden,sütunlar halinde bazı yerlerde problemler var,yazmayı untumuşumda problemi:)

Son düzenleme:

istasyon29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konyada yaptırdım ben dostum.

AMA Afyonda ikamet ediyorum. POWER MUSTAFA DİYE BİR ELEKTRONİKÇİ VAR KONYADA TEL NUMARASINI BULURSAM YAZARIM.

100 TL YE MAL OLUYOR. ÖLÜ PİKSEL SORUNLARI GİDERİLİP TÜM AMPÜLLERİ DEĞİŞİYOR.

Kamikaze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konyada yaptırdım ben dostum.

AMA Afyonda ikamet ediyorum. POWER MUSTAFA DİYE BİR ELEKTRONİKÇİ VAR KONYADA TEL NUMARASINI BULURSAM YAZARIM.

100 TL YE MAL OLUYOR. ÖLÜ PİKSEL SORUNLARI GİDERİLİP TÜM AMPÜLLERİ DEĞİŞİYOR.

ustanın tlfonunu bizlerede verirseniz seviniriz;)

chronicgenius

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konya da yakın değilki kardeş,yolumuzda hiç geçmiyor oralardan,bana ancak izmir ve yakın çevresinde bu işi yapacak biri lazım.Bu arada elektronikçi derken yol bilg. söküpte çarşıda sağlam bir elektronikçiye mi yaptırdın yoksa sanayide bu yol bilg. anlayan birini mi bulupta mı yaptırdın:confused:?

ankarakazan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emin olun filim işi çarşıdaki en sağlam ustanın bile yapacağı bir iş değil arkadaşlar. bilgisayarınızla vedalaşmadan vermeyin sakın sıradan bir ustaya

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayni sorun bende de var. 2000 model astra cd 32 pinli yol bilgisayari özellikli yazilar silindi daha önce hiç açilip tamir görmedi istanbul da bunu yaptirabiliceğim bir yer var mi?? Varsa lütfen yardimci olun.. Opel özel servise sordum sifiri 1200tl dedi geçen hafta