astra g kalörifer musluğu

camanga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
98 model aracımda ısıtma sorunu var soğuğa aldıktan sonra sıcaga geçmede problem yaşıyorum uzun zaman sogukta kaldığı oluluyor. ilkten kallörifer radyatörü dediler değişti olmadı termostat dediler iki defa oda değişti ama sorun hala aynı bulnduğum yerde opelden anlayanda yok herkez biyerini kurcalıyor bende muslukta problem var diye düşünüyorum bunun nasıl değişeceğini anlatacak abilerimden yardım istiyorum ilginiz için şimdiden teşekkürler.

zaraki

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
bendede aynı sorun var musluk elektronik oldugu için ben motoruna paralel kablo atip vites kolunun oraya getirdim kapattıgı zaman 9 voltluk pille enerjilendiriyorum 3 saniye enerjilendirilmesi yetiyo tekrar kapatınca yine aynı seyi yapıyorum çözumunu bilen varsa ugrasmaktan bende kurtulurum

snbastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Benim aracımda da aynı sorun olmuştu ve sıcak hava soğuk hava panelinin tam açılıp kapanmadığını söyledi ustam, orta konsulun arkasında olduğunu biliyorum çok uzun süren bi işlem değildi.

harun43

Kayıtlı Kullanıcı
43-Kütahya
Siteyi ziyaret et
Tekrar konu açmamak için buraya yazıyorum. Kalorifer normal sıcak üflüyor içerisi hamam gibi ama yarım saat soğuğa alıyorum tekrar sıcağa bir türlü geçmiyor. Geçmesi için en az 3 gün sıcak konumda biniyorum sonra kendiliğinden sıcak hava geliyor. Bunun sebebi nedir çözümü nedir bi el atın lütfen